پایگاه خبری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

مناطق آزاد باید به مراکز جذب سرمایه و توسعه صادرات تبدیل شوند/لزوم اصلاح سیستم مالی و بانکی کشور
روحانی در نشست رؤسای هیأت امنای مناطق آزاد در قشم:
رئیس جمهوری با بیان اینکه مناطق آزاد باید به مراکز جذب سرمایه و توسعه صادرات تبدیل شوند، تأکید کرد: سیستم مالی و بانکی کشور باید اصلاح شوند.
روحانی از طرح احداث پایانه نفتی قشم و بزرگترین شرکت فناوری زیستی ریز جلبک در خاورمیانه بازدید کرد
رئیس‌جمهور عصر یکشنبه در ادامه سفربه جزیره قشم با حضور در محل احداث پایانه نفتی قشم، با طرح سوالاتی در جریان اهمیت و مزیت های احداث این طرح قرار گرفت.
ایلام از خطر ریزگردها نجان خواهد یافت/ اجرایی شدن 44 طرح توسعه ای در ایلام تا نیمه نخست سال 94
بازخوانی/ چهارمین سفر کاروان دولت تدبیر و امید/9
رئیس جمهور با بیان اینکه 44 طرح تا امسال و در نیمه نخست سال 94 اجرایی می‌شود، گفت: بدون شک به دنبال اجرا شدن این طرح‌ها شاهد رونق اقتصادی در حوزه کشاورزی و نیز رفع معضلات آب در این استان خواهیم بود.
نگاهی به برخی موضع گیری‌های دولت در سال 93
گزارش/
در روزهای آغازین سال 1394 با ورق زدن کارنامه دولت، برخی از مواضع افراد برجسته آن، بالاخص رئیس جمهوری را بازنگری می‌کنیم، اما قضاوت در مورد اینکه دولتمردان تا چه حد بر مواضع خود پایدار بوده اند، بر عهده خوانندگان است.
حضور دکتر روحانی در جمع صمیمی گروهی از مردم قشم و مسافران نوروزی
رئیس‌جمهوری در جمع صمیمی گروهی از مردم قشم و مسافران نوروزی حضور یافت و از نزدیک با آنان به گفتگو پرداخت.
همدلی و همزبانی دولت و ملت؛ راه مقابله با تحریم‌ها
طیب‌نیا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: قطعآ مقابله با تحریم‌های سنگینی که دشمنان بر ما تحمیل کرده‌اند و مقام معظم رهبری تعبیر «جنگ بزرگ‌تر از جنگ اول» را از آن داشتند، جز در سایه همدلی و همزبانی دولت و ملت امکان‌پذیر نخواهد بود.
وزیر کشور آمادگی توضیح درباره «پول‌های کثیف» به مجلس را دارد/حکم قرار برای مقصرین حادثه شیراز/شواهد تازه از نحوه شهادت شهید دانایی‌فرد
امیری در جمع خبرنگاران:
سخنگوی وزارت کشور گفت: وزیر کشور آمادگی توضیح درباره موضوع پول‌های کثیف به مجلس را دارد.
تأکید بر ضرورت تأمین آب آشامیدنی مردم جزیره/ بیمارستان ۱۴۰ تختخوابی پیامبر اعظم(ص) قشم افتتاح شد/ طرح‌های دولت در بخش سلامت با قوت ادامه می‌یابد
دکتر روحانی اهداف سفر خود به قشم را تشریح کرد
رئیس‌جمهور، شرکت در جلسه سالانه مدیران عامل مناطق آزاد كشور و بررسی و تصویب برنامه‌های این مناطق در سال ۹۴ بر مبنای اقتصاد مقاومتی و تحقق رونق و اشتغال، جذب سرمایه خارجی، توسعه صادرات و انتقال تكنولوژی در مناطق آزاد را از مهم‌ترین اهداف سفر خود به جزیره قشم عنوان کرد.
در پارادایم جدیدی از رابطه ملت و دولت قرار داریم/نامگذاری هوشمندانه سال ۹۴/باید به رشد اقتصادی ۸ درصد دست پیدا کنیم
ربیعی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رابطه ملت و دولت در پارادایم جدیدی قرار گرفته و نامگذاری با عنوان «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» از سوی مقام معظم رهبری بسیار هوشمندانه تعیین شده است.
بازدید رئیس‌جمهور از طرح توسعه بندر بهمن در جزیره قشم
دکتر حسن روحانی که به منظور افتتاح و بازدید از چندین پروژه عمرانی، خدماتی و درمانی به جزیره قشم سفر کرده است، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بندر بهمن، با توضیحات مسئولان در جریان قابلیت‌های این بندر قرار گرفت.
آخرین اخبار