پایگاه خبری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

سازمان فضایی و پژوهشگاه فضایی بر عمق و گستره دانش و توانایی خود بیفزایند
روحانی:
رییس جمهوری،اجرایی شدن سیاستهای کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری را ضروری دانست و با اشاره به اینکه رشدِ مبتنی بر بهره وری در گرو ارتقای کارایی سازمان اداری کشور است، تاکید کرد: ایران در دانش فناوری فضایی نیز همچون فناوری اطلاعات، نانو و بیو تکنولوژی باید به افق های جدیدی دست یابد.
۲۲ بهمن روز جشن ملی تمام ایرانیان است/مردم با حضور پرشور در مراسم ۲۲ بهمن قدرت ایران را به رخ جهانیان بکشانند
روحانی در آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل
رئیس‌جمهور با حضور در مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) گفت: دولت یازدهم به راه و مسیر امام بزرگوار در سایه رهنمودهای خلف صالحشان، مقام معظم رهبری ادامه داده و به وعده هایش به مردم، عمل می‌کند.
هر تصمیم سنجیده مجلس را برای حذف یارانه ثروتمندان اجرا می‌کنیم/ روحانی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی را ترک نکرد
نوبخت در نشست خبری:
سخنگوی دولت در مورد بحث هایی که در مجلس برای حذف بخشی از دریافت کنندگان یارانه نقدی مطرح شده است گفت: ما هر تصمیم سنجیده و اجرایی که برای حذف ثروتمندان از دریافت یارانه نقدی در مجلس اخذ شود را اجرایی می‌کنیم.
تجدید میثاق رییس جمهوری و اعضای هیات دولت با آرمان‌های امام خمینی (ره)
در آستانه ایام الله دهه فجر و با حضور در مرقد امام راحل انجام شد؛
رییس جمهور و اعضای هیات دولت در آستانه ایام الله دهه فجر با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره)، ضمن قرائت فاتحه، با آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید بیعت كردند.
پیام تبریک دکتر روحانی به نخست وزیر جمهوری یونان
رئیس جمهوری در پیامی انتخاب « الکسیس چیپراس» را به عنوان نخست وزیر جمهوری یونان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد روابط دو جانبه و همکاری‌های بین المللی تهران – آتن بیش از پیش گسترش یابد.
دعوت رییس جمهوری از مردم برای حضور گسترده در جشن ملی دهه فجر/ ملت ایران در برابر فشار دیگران سرفرود نمی‌آورند
در جلسه هیات دولت:
هیات دولت صبح چهارشنبه به ریاست دکتر روحانی تشکیل جلسه داد و در آن، مهم ترین مسائل جاری کشور مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.
روحیه مقاومت و فداکاری مردم ایران،علت سرفرود آوردن دشمنان است/ ملت راه شهدا را ادامه خواهد داد
رییس جمهوری در دیدار خانواده سه شهید والامقام دوران دفاع مقدس:
حسن روحانی فداکاری‌ شهدا، جانبازان و خانواده‌های آنان را نشانه بزرگی ملت ایران و قدرت اسلام خواند و تأکید کرد: تلاش و جهاد شهدا،جانبازان و خانواده های معظم آنان در راه اجرای فرمان خدا برای همیشه تاریخ مایه افتخار خواهد بود.
نظام دادرسی ایران مبتنی بر اصل کرامت و حرمت انسان‌ها است/ حق دفاع از مباحث مهم در تهیه حقوق شهروندی است
امین‌زاده درهمایش حقوق شهروندی و حق دفاع:
معاون حقوقی رییس جمهور با تاکید بر ضرورت آگاه سازی مردم از حق دفاع گفت: در کشور ما براساس حق آزادی‌های مشروع، تا جرمی محرز نشود اصل بر برائت است و هرکسی حق دارد از امنیت لازم برخوردار باشد.
دیدار با خانواده‌های بزرگوار شهدا، ایثارگران و جانبازان بزرگترین هدیه برای دولت و ملت است
روحانی در دیدار جانباز حجت‌الله حیدری:
رییس جمهوری عصر سه‌شنبه در دیداری سرزده در منزل جانباز ۷۵ درصد حجت‌الله حیدری حضور یافت و در فضایی صمیمی و معنوی به گفت‌وگو با این جانباز سرافراز پرداخت.
ادعای
اطلاعیه روابط عمومی دفتر رییس جمهور:
روابط عمومی دفتر رئیس‌جمهور با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تکذیب ادعای تابعیت دوگانه مسول ارشد دفتر رئیس جمهور ، از "تکرار افترای مجعول برخی از رسانه‌های صهیونیستی در آمریکا توسط برخی نمایندگان" انتقاد کرد.
آخرین اخبار