پایگاه خبری باشگاه خبرنگاران | yjc.ir

بعید است ایران و آمریکا فعلا از دیوار بی‌اعتمادی عبور کنند
معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری:
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: مذاکرات ما بر اعتماد استوار نیست بلکه گامی برای حصول اعتماد است.
زندگی پایدار و سالم وابسته به حفظ محیط زیست است
روحانی پس غرس یک اصله نهال:
رئیس‌جمهور گفت: امروز نه تنها برای زیبایی کشور بلکه برای حیات و زندگی سالم و پایدار، نیازمند توجه به محیط زیست و احترام به مقررات و قوانین مربوط به این حوزه هستیم.
برای آزادی دیپلمات ربوده شده به هیچ یک از پیش شرط‌های تروریست‌ها پاسخ مثبت داده نشد
وزیر اطلاعات:
وزیر اطلاعات گفت: در آزادی دیپلمات ربوده شده در یمن به هیچ یک از پیش شرط‌های تروریست‌ها پاسخ مثبتی داده نشد و این رویداد با کمترین هزینه اتفاق افتاد.
کاشت نهال توسط روحانی در آستانه روز درختکاری
امروز صورت گرفت؛
رئیس‌جمهور در آستانه گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری یک اصله نهال غرس کرد.
دکتر روحانی روز ملی بلغارستان را تبریک گفت
رییس جمهوری در پیامی به « روسن پلونلیف» فرا رسیدن روز ملی بلغارستان را به وی، دولت و ملت این کشور تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط دوجانبه تهران-صوفیه در همه عرصه ها گسترش و ارتقاء یابد.
راهیان نور به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد/ كتاب دفاع مقدس باید برای نسل های نو گشوده بماند/ صلح بدون قدرت بازدارندگی معنی ندارد
رییس جمهوری در دیدار اعضای ستاد مركزی راهیان نور:
رییس جمهوری عصر چهارشنبه در دیدار اعضای ستاد مركزی راهیان نور كشور با تقدیر از عملكرد این ستاد تصریح كرد: راهیان نور تعلق به هیچ حزب و جناحی ندارد بلكه متعلق به شهیدان دفاع مقدس، استقلال كشور و رهبری است.
اسرائیل یک رژیم نامشروع است و حتی عمق جغرافیایی هم ندارد
دکتر روحانی با اشاره به مضحک بودن اظهارات روز گذشته نتانیاهو:
رئیس‌جمهور گفت: امروز باز می‌بینیم که یک آدم متجاوز و خبیث در کنگره آمریکا ماهیت خود را افشا می‌کند و می‌گوید اگر آمریکا هم با ما نباشد ما خودمان اقدام می‌کنیم که البته این حرف بسیار مضحک است.
زیر بار توافقی که حق ملت ایران را مخدوش کند، نمی‌رویم/ تسریع در توافق درصورت رویکرد منطقی گروه 5+1/ امروز فقط یک رژیم متجاوز و تروریستی از مذاکرات ناراحت است
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه در مذاکرات به دنبال توافقی هستیم که به نفع ایران، منطقه و همه جهان باشد، تصریح کرد: امیدواریم که با آینده‌نگری و در نظرگرفتن منافع ملت‌ها و ثبات منطقه بسیار حساس خاورمیانه، شاهد رویکرد منطقی از طرف ۱+۵ در مذاکرات باشیم.
اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی رودخانه زاینده رود
هیئت دولت تصویب کرد؛
هیأت وزیران مبلغ ۵۰ میلیاردریال اعتبار برای ساماندهی رودخانه زاینده رود به منظور افزایش راندمان انتقال آب و جلوگیری از هدررفت آن در اختیار استانداری اصفهان قرار داد.
خودروی برقی ـ بنزینی در پایان جلسه هیات وزیران رونمایی شد
با حضور رییس جمهوری؛
رییس جمهوری در پایان نشست روز چهارشنبه هیات دولت از دو دستگاه خودروی برقی ـ بنزینی (دو نیروی پایه برقی) رونمایی و در اقدامی نمادین در محوطه ساختمان مرکزی با این وسیله نقلیه رانندگی کرد.
آخرین اخبار