صفحه نخست

سیاسی

بین‌الملل

ورزشی

اجتماعی

اقتصادی

فضای مجازی

فرهنگی هنری

علمی پزشکی

فیلم و صوت

عکس

استان ها

شهروند خبرنگار

وب‌گردی

۴۵ : ۲۲ - پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
کد خبر: ۶۶۶۳۶۲۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
سرهنگ جبارزاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز ممنوعیت فعالیت‌های عمرانی در معابر پایتخت از امروز تا ۱۵ مهر ماه خبر داد.

سرهنگ مسعود جبارزاده معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به افزایش حجم ترافیک در روز‌های پایانی شهریور ماه و آغاز مهرماه اظهار کرد: از سوی پلیس راهور و مسئولان شهری برای روان‌سازی و مدیریت ترافیک معابر شهر تهران تمهیدات ویژه‌ای اتخاذ شده است.

وی افزود: با هماهنگی شهرداری تهران فعالیت‌های عمرانی در معابر شهر از امروز متوقف شده و این ممنوعیت تا ۱۵ مهر ماه ادامه دارد.

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: هدف از اجرای این محدودیت، روانسازی جریان ترافیک در معابر پایتخت است.

سرهنگ جبارزاده با اشاره به اعمال ممنوعیت‌ برای تردد وانت‌بار‌ها و کامیونت‌ها در ساعات آغازین صبح طی دو هفته ابتدایی مهر ماه تصریح کرد: از تاریخ یکم تا ۱۱ مهر ماه تردد وانت‌بار‌ها و کامیونت‌های ویژه حمل بار از ساعت ۶ صبح تا ۹ صبح در معابر پایتخت ممنوع است و ماموران در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در این زمینه حتما با آن برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر: