باشگاه خبرنگاران -پیشنهاد غیرمنتظره‌ای که ۳ بازیکن سپاهان در اردوی ترکیه با آن مواجه شدند
سه بازیکن سپاهان در اردوی ترکیه با پیشنهادی غیرمنتظره مواجه شدند که جزئیات این موضوع را در ادامه مشاهده می‌کنید.
باشگاه خبرنگاران -خون ۱۶۱ نفر در ایران نادر است
سخنگوی سازمان انتقال خون:
سخنگوی سازمان انتقال خون از وجود ۱۶۱ دارنده خون بسیار در کشور خبر داد و گفت: در دو سال ۹۶ و ۹۷ تعداد ۱۲۱ کیسه خون نادر یا خیلی نادر برای بیماران نیازمند، ذوب و به مراکز درمانی ارسال شده است.
باشگاه خبرنگاران -مانور «شکنجه» روی خط بی‌بی‌سی
فعالیت رسانه‌ای دشمن نشان می‌دهد بعید نیست در روز‌های آتی شاهد سوژه‌های جدیدی با کلیدواژه شکنجه برای مظلوم‌نمایی ضد انقلاب در ایران باشیم.
باشگاه خبرنگاران -خبرهایی از عیدی ۹۳۲ هزار تومانی کارکنان + جزئیات
برآوردها از این حکایت دارد که عیدی امسال کارکنان حدود ۹۳۲ هزار تومان می‌شود و سازمان برنامه و بودجه وعده واریز آن را با حقوق بهمن داده است.
باشگاه خبرنگاران -سخن امام صادق (ع) درباره کسانی که کار‌های خود را به خدا بسپارند
در این مطلب حدیثی ارزشمند از امام صادق (ع) درباره کسانی که کار‌های خود را به خدا بسپارند را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران -زیر و بم زندگی خانه‌به‌دوش‌های فوق لاکچری/ از اجاره خانه‌های میخکوب‌کننده تا ویژگی‌های عجیب منازل لوکس پایتخت
اجاره خانه‌های نجومی جراحان پلاستیک، فوتبالیست‌ها، سفرای خارجی، دلالان و تجار بزرگ موضوعی است که در این گزارش به آن پرداخته ایم.
باشگاه خبرنگاران -معادلات جدید دمشق و روابط آنکارا – مسکو
شواهد نشان می‌دهد که ترکیه برای رسیدن به خواسته‌های خود در سوریه٬ بیشتر به حمایت و تأمین رضایت روسیه نیاز دارد تا جلب توجه آمریکا.
باشگاه خبرنگاران -سلبریتی‌های زخم‌خورده از سارقان/ از ماجرای سرقت ۵۰۰ میلیونی در خانه فردوسی‌پور تا کتک‌خوردن پریناز ایزدیار
گزارشی جالب درباره سرقت از سلبریتی های مشهور ایرانی را از نظر می گذرانید.
باشگاه خبرنگاران -هزینه ساخت هر کیلومتر مترو چقدر است؟
مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه گفت: تا سال گذشته برای ساخت هر کیلومتر مترو ۲۳۰ تا ۲۵۰ میلیارد تومان هزینه صرف می‌شد؛ در حال حاضر برای ساخت هر کیلومتر بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان باید هزینه پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران -پشت پرده استانی شدن انتخابات مجلس چیست؟
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: افرادی که طرح استانی شدن انتخابات را ارائه کرده‌اند، می‌خواهند با ظرافت خاصی نظارت استصوابی را حذف کنند و تنها نام آن را استانی شدن انتخابات گذاشته‌اند.