اخبار بین‌الملل :

باشگاه خبرنگاران -نخست وزیر کانادا: آماده‎ایم تا در صورت لزوم قرارداد تسلیحاتی با عربستان را متوقف کنیم
نخست وزیر کانادا گفت اگر کانادا نتیجه بگیرد که از تسلیحات تحویل داده شده به عربستان سوء استفاده شده، آماده است تا قرارداد بزرگ تسلیحاتی با عربستان را متوقف کند.
باشگاه خبرنگاران -بن فرحان: در صورت ولیعهدی خالد بن سلمان، علیه او کودتا می‌شود
شاهزاده سعودی که از خاندان سلطنتی جدا شده گفت اگر خالد بن سلمان به عنوان ولیعهد انتخاب شود علیه وی کودتا می‌شود زیرا که هیئت بیعت عربستان که عهده دار تعیین جانشین است یک هیئت صوری است.
باشگاه خبرنگاران -حمله یک زندانی فراری به عابران در استانبول ۹ زخمی بر جای گذاشت
فردی که از زندانی در شهر استانبول ترکیه فرار کرده بود و با حمله به عابران در خیابان دست کم ۹ نفر را راهی بیمارستان کرد، بازداشت شد.
باشگاه خبرنگاران -پویش‌های مدنی مسلمانان در آمریکا برای مقابله با اسلام هراسی
جریان‌های سیاسی با رسیدن ترامپ به ریاست جمهوری در آمریکا جسورتر شده و سخنرانی و موضع گیری ضد اسلام و مسلمانان در انتخابات میان دوره‌ای سال ۲۰۱۸ افزایش چشمگیری داشته است.
باشگاه خبرنگاران -سفر رئیس سازمان سیا به ترکیه برای بررسی پرونده خاشقجی
جینا هاسپل، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) برای کار بر روی پرونده قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار و منتقد آل سعود به ترکیه سفر کرده است.
باشگاه خبرنگاران -۸۰ زخمی در درگیری هواداران دو تیم فوتبال در الجزایر
منابع رسمی در الجزایر اعلام کردند به دنبال درگیری هواداران دو تیم فوتبال دسته اولی در این کشور بیش از ۸۰ نفر از جمله ۳۰ نیروی پلیس مصدوم شدند.
باشگاه خبرنگاران -بازدید سرزده فرمانده عملیات‌های نظامی آمریکا از پایگاه التنف در سوریه
ژنرال جوزف ووتل، فرمانده عملیات‌های نظامی آمریکا در خاورمیانه به صورت غیرمنتظره به سوریه پرواز کرده و از پایگاه نظامی التنف، محل استقرار نیرو‌های ارتش آمریکا در نزدیکی مرز عراق و اردن دیدن کرد.
باشگاه خبرنگاران -اوباما: انتخابات نوامبر از تمامی انتخابات‌هایی که من به یاد دارم مهم‌تر است
رئیس جمهور سابق آمریکا با بیان اینکه انتخابات ماه نوامبر این کشور مهمترین انتخاباتی است که وی به خاطر دارد هشدار داد پیامد‌های عدم حضور مردم در این انتخابات می‌تواند بسیار خطرناک باشد.
باشگاه خبرنگاران -ائتلاف آمریکایی در سوریه یک مسجد را هدف قرار داد
ائتلاف نظامی به فرماندهی آمریکا در سوریه ادعا کرد روز دوشنبه به مسجدی حمله کرده است که گروه تروریستی داعش از آن به عنوان مرکز فرماندهی استفاده می‌کرد.
باشگاه خبرنگاران -بن سلمان، صدام کوچک!
روزنامه دیلی میل در مطلبی با اشاره به قتل روزنامه‌نگار منتقد آل سعود و جاه طلبی‌های ولیعهد عربستان، محمد بن سلمان را صدام کوچک خواند.