باشگاه خبرنگاران -توسعه ارتباطات روستایی حقی است که مردم بر گردن ما دارند
آذری جهرمی:
آذری جهرمی ابراز داشت با اقداماتی که از زمان وقوع زلزله در سال گذشته انجام شده است ۷۰۰ کیلومتر از جاده های اصلی و ۲۶۲ روستا که قبلا فاقد ارتباطات بودند از امروز تحت پوشش خدمات تلفن همراه قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران -مشکلات ارتباطی مناطق محروم‌ و زلزله‌زده استان کرمان برطرف می شود
با حضور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات طرح پیوستن ۷۰۰ کیلومتر از جاده ها و ۲۶۲ روستای محروم استان کرمان به خدمات ارتباطی تلفن همراه کشور آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران -شناسایی صفحه مستهجن اینستاگرام با ۲ میلیون عضو
رئیس پلیس گفت: افراد سودجویی که اقدام به بارگذاری محتوای مبتذل و مستهجن نموده و این فضا را ابزاری برای رسیدن به اهداف خود انتخاب کرده‌اند باید در برابر قانون پاسخگو باشند.
باشگاه خبرنگاران -ضرورت توسعه همکاری های منطقه ای و بین المللی در حوزه فضایی
رییس سازمان فضایی ایران تاکید کرد:
رییس سازمان فضایی ایران در حاشیه شصت و یکمین اجلاس کمیته استفاده صلح‌آمیز از فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (کوپوس) به ضرورت توسعه همکاری های منطقه ای و بین المللی در حوزه فضایی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران -موبایل ۳۰ تا ۴۰ درصد گران شد
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی گفت: به دلیل تخصیص نیافتن ارز دولتی به واردکنندگان قیمت تلفن همراه ۳۰ تا ۴۰ درصد گران شد.
باشگاه خبرنگاران -هشدار مرکز افتا درباره کرم اندرویدی
مرکز مدیریت راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ریاست جمهوری نسبت به کشف کرم اندرویدی در حال گسترش در دستگاه‌های اندرویدی، هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران -بیست و ششمین جلسه شورای عالی پدافند غیرعامل برگزار شد
بیست وششمین جلسه شورای عالی پدافند غیرعامل به ریاست سرلشکر محمد باقری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران -کاهش فساد اداری با راه اندازی دولت الکترونیک
معاون وزیر ارتباطات:
مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات با تاکید براینکه توسعه دولت الکترونیک علاوه بر اینکه هزینه‌های دولت را کم می‌کند، سرعت عمل را در نهاد‌های دولتی بالا می‌برد گفت: دولت الکترونیک می‌تواند فساد اداری کم کند.
باشگاه خبرنگاران -آغاز بکار کارگاه مبانی و الزامات تعالی سازمانی در راستای ارتقای وضعیت دولت الکترونیک در وزارت ارتباطات
کارگاه مبانی و الزامات تعالی سازمانی در راستای ارتقای وضعیت دولت الکترونیک صبح امروز در محل وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات آغاز شد.