باشگاه خبرنگاران -فعال بودن GPS می‌تواند به قیمت به سرقت رفتن اطلاعات خصوصی افراد تمام شود
هموطنان عزیز در مواقع غیر ضروری GPS خود را غیر فعال نمایند این کار علاوه بر جلوگیری از به هدر رفتن شارژ تلفن همراه، باعث جلوگیری از دسترسی مجرمان سایبری به اطلاعات ذخیره شده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران -اپلیکیشن‌های جعلی مسیریاب ترفندی جدید برای سرقت اطلاعات کاربران
یکی از مواردی که متأسفانه در این ایام بیش از گذشته مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار می‌گیرد، سوءاستفاده از اپلیکیشن‌های تلفن همراه می‌باشد که متاسفانه این افراد با طراحی نسخه‌هایی جعلی به دنبال کلاهبرداری از هموطنان عزیز می‌باشند.
باشگاه خبرنگاران -تبلیغ نرم افزار موبایلی شگرد جدید کلاهبرداری از کاربران
رییس پلیس فتا استان کرمانشاه مطرح کرد:
سرهنگ ‌علی کریمی با اشاره به استفاده کاربران فضای مجازی از شبکه‌های اجتماعی گفت:با توجه به گسترش استفاده از شبکه‌های اجتماعی، شاهد تبلیغات‌های اغوا کننده با عنوان دانلود و خرید برنامه دوربین لخت کن در سطح گروه‌ها و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی می‌باشیم.
باشگاه خبرنگاران -پیام تبریک رئیس سازمان پدافند غیر عامل به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷
سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران -خدمات دولت الکترونیک، پرداخت بانکی و ... را نمی‌توان روی یک پیام‌رسان خارجی فعال کرد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
آذری جهرمی گفت پیام‌رسان‌های داخلی ظرفیت‌های خوبی ایجاد کرده‌اند که کسب و کارهای نوپای ما می‌توانند روی این پیام‌رسان‌ها به راحتی کار کنند.
باشگاه خبرنگاران -مکان‌های عمومی بستری مناسب برای سرقت اطلاعات بانکی کاربران
مسافران نوروزی هنگام تبادل اطلاعات مالی و مهم خود در کافی‌نت‌ها و همچنین سایر مکان‌های عمومی حتماً از صفحه‌کلیدهای مجازی استفاده نمایند و رمزهای بانکی خود را با این صفحات وارد نمایند.
باشگاه خبرنگاران -اطلاعات ذخیره شده در تلفن همراه زمینه‌ساز وقوع برخی از جرائم می‌شود
رئیس مرکز تشخیص و پیگیری از جرایم سایبری پلیس فتا هشدار داد:
امروزه گوشی های تلفن همراه به گنجینه‌هایی با ارزش از اطلاعات تبدیل شده‌اند. گنجینه‌هایی که می تواند تصاویر و فیلم‌های خصوصی باشد یا اطلاعات بانکی و یا اطلاعات کاری و محرمانه که در صورت انتشار عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران -پیام تصویری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷
آذری جهرمی ضمن تشریح برخی از دستاوردهای وزارت ارتباطات در سال گذشته، گفت: اقدامات زیادی مانده که باید انجام دهیم؛ جوانان ما می‌توانند خدمات جدیدی را خلق کنند و زمینه ساز تحول دیجیتال در درون کشور شوند.
باشگاه خبرنگاران -برقراری ارتباطات 23 روستای اندیمشک با حضور وزیر ارتباطات
آذری جهرمی در ادامه سفر خود به استان خوزستان، با حضور در منطقه الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک، وضعیت ارتباطات در مناطق روستایی و محروم این شهرستان را از نزدیک پیگیری کرد.
باشگاه خبرنگاران -24 ساعت مکالمه رایگان تلفن ثابت به ثابت درون استانی
مدير عامل شركت مخابرات خبر داد؛
سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد که به مناسبت عید نوروز، 24 ساعت مکالمه رایگان تلفن ثابت به ثابت درون استانی در نظر گرفته شده است.