باشگاه خبرنگاران -نیازسنجی بازار برای اشتغال جوانان
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سیرجان گفت: نیاز‌های صنایع و معادن و شرکت‌های تولیدی بررسی و براساس این نیاز‌ها در رشته‌های مختلف دوره‌های آموزشی برای جوانان و هنرجویان برگزار می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -سودای پولدار شدن گریبان کلاهبرداران را گرفت
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: دو کلاهبردار حرفه‌ای که با تبلیغات جعلی به سوژه‌های خود نوید پولدار شدن می‌دادند دستگیر و بیش از یک میلیارد ریال کلاهبرداری از آنان کشف شد.
باشگاه خبرنگاران -سهم ۵.۲ درصدی کرمان ازاشتغالزایی تعاونی‌ها
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: تا پایان سال ۹۶ تعداد ۷۰۸۳۵ تعاونی در کل کشور در حال بهره برداری است و منجر به اشتغال بیش از یک میلیون و ۳۶۰ هزار نفرشده و سهم اشتغال استان کرمان از این تعاونی‌ها ۵/۲ درصد بوده است.
باشگاه خبرنگاران -آموزش پرواربندی گوسفند برای زنان راوری
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان راور گفت: کلاس آموزشی پرواربندی گوسفند ویژه زنان روستایی در شهرستان راور برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران -صندوق اعتبارات خرد زنان روستائی برای خانواده های کم درآمد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رفسنجان گفت: هدف صندوق اعتبارات خرد زنان روستائی توانمند سازی جامعه محلی از طریق ایجاد بستری مناسب برای مشارکت جمعی زنان در قالب گروه‌های اعتبار، پس انداز ودر نهایت افزایش درآمد خانواده‌های کم درآمد می‌باشد.
باشگاه خبرنگاران -افتتاح نمایشگاه قران وعترت با 3 هزار جلد کتاب در ریگان
رئیس اداره کتابخانه های عمومی ریگان گفت:نمایشگاه قران وعترت با 3 هزار جلد کتاب قران گشایش یافت.
باشگاه خبرنگاران -کارگاه آموزشی کنترل وسنجش ریزش کمباین ها در شهرستان ارزوئيه برگزار شد
کارگاه آموزشی کنترل وسنجش ریزش کمباین ها با حضور کارشناسان پهنه شهرستانهای بافت، رابر، سیرجان و ارزوئیه و همکاری اداره فناوریهای مکانیزه استان درشهرستان ارزوئیه برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران -خسارت ۸۵ درصدی به محصول پسته رفسنجان
مدیر جهاد کشاورزی رفسنجان گفت:پیش‌بینی ۳۰ هزار تن محصول پسته برای امسال داشتیم اما خسارتی که به محصول وارد شد، ۸۵ درصد این مقدار هم از بین رفت.
باشگاه خبرنگاران -واکسیناسیون ۱۵۰۰ رأس دام سنگین علیه بیماری تب برفکی در شهرستان انار
سرپرست شبکه دامپزشکی انار گفت: واکسیناسیون سراسری تب برفکی در جمعیت دام سنگین این شهرستان از ۱۵ اردیبهشت ماه با همکاری بخش‌های دولتی و خصوصی آغاز گردید.
باشگاه خبرنگاران -بروزرسانی اطلاعات واحدهای صنعتی استان کرمان در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: پروژه شناسایی ظرفیت های تولید ملی و بروزرسانی اطلاعات واحدهای صنعتی استان کرمان اجرایی می شود.