باشگاه خبرنگاران -رکابزنان صنعت مس رفسنجان نایب قهرمان لیگ برتر
تیم دوچرخه سواری صنعت مس رفسنجان که نخستین حضورش در رقابت های لیگ برتر را تجربه می کند، در ماده تیم اسپرینت عنوان نایب قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.
باشگاه خبرنگاران -حمایت از طرح ملی آمران سلامت در کرمان
فرمانده انتظامی استان کرمان در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان ضمن استقبال از اجرای طرح ملی آمران سلامت، گفت: با تمام قوا طرح ملی آمران سلامت هلال احمر را حمایت می‌کنیم.
باشگاه خبرنگاران -ویروس کرونا در چه دمایی از بین می‌رود؟
عضو هیات علمی گروه میکروب شناسی و ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: ویروس کرونا در دمای ۵۶ درجه سانتی گراد بعد از حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه غیر فعال شده و از بین می‌رود.
باشگاه خبرنگاران -کشف انبار خوراک دام در ریگان
رئیس اداره صمت شهرستان ریگان گفت: یک انبار با ۵۵ تن ذرت، ۱۸ تن سویا و دو و نیم تن کنسانتره احتکار شده مورد استفاده برای خوراک دام، در ریگان کشف شد.
باشگاه خبرنگاران -پیشروی بی رحمانه کرونا در کرمان/مردم اقدامات بهداشتی را جدی تر بگیرند/نماز جمعه فردا در کدام نقطه از کرمان برگزار نمی‌شود؟
اخبار پربازدید کرمان طی هشتم آبان:
اخبار پر بازدید و جذاب امروز پنج شنبه هشتم آبان ماه ۱۳۹۹ سایت باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران -برداشت محصول به از باغ‌های بردسیر
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بردسیر گفت: محصول به طرفداران خاص خود را دارد و هرچه مرغوبتر باشد قیمت بالاتری را به خود اختصاص می‌دهد.
باشگاه خبرنگاران -ماموریت رئیس محیط زیست کهنوج حادثه ساز شد
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کهنوج حین ماموریت از کوه پرت شد.
باشگاه خبرنگاران -ساخت انیمیشن برای فرهنگ سازی در حوزه ترافیک
شهردار کرمان گفت: شهرداری کرمان سعی دارد با ساخت کلیپ و انیمیشن و همچنین استفاده از تابلو‌های تبلیغاتی شهری، در زمینه فرهنگ‌سازی در حوزه حمل‌ونقل عمومی و ترافیک، اقدامات مؤثری انجام دهد.
باشگاه خبرنگاران -جوان گرایی در قوه قضاییه مورد توجه قرار گرفته است
رییس کل دادگستری استان کرمان:
موحد با اشاره به جوانگرایی در قوه قضاییه طی سال‌های اخیر، گفت: در سال‌های اخیر متوسط سن قضات در کشور و استان کرمان کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران -از فعالیت‌های انجمن اولیا و مربیان نباید غفلت شود
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
اسکندری نسب، گفت: سرعت عمل، هوشیاری و تعهد مدیران مدارس نسبت به انجام وظیفه، مهمترین عامل در نوع قضاوت جامعه نسبت به عملکرد آموزش و پرورش است.