باشگاه خبرنگاران -ثبت بالغ بر ۱۵۰ نشان تجاری از واحد‌های فعال خراسان رضوی/رونق کالای ایرانی در گرو حمایت از نشان های تجاری
در حاشیه ششمین همایش استانی نشان تجاری مطرح شد؛
بالغ بر ۱۵۰ نشان تجاری یا همان "برند" از واحد‌های فعال خراسان رضوی ثبت شده است که برخی از ان‌ها توانسته اند در بازار‌های جهانی نیز بدرخشند.
باشگاه خبرنگاران -آغاز مرمت دو اثر تاریخی در کاشمر
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشمر گفت: خانه تاریخی دانش و آب انبار حاجی نظام در شهرکاشمر مرمت می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -برگزاری دوره آموزشی خبرنگار حوزه سلامت در تربت حیدریه
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: برای نخستین بار در سطح کشور دوره آموزشی و تخصصی حوزه سلامت برای خبرنگاران این منطقه برگزار می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -کاهش ۱۳ درصدی تلفات سوانح رانندگی در مشهد/موافقت اصولی برای احداث ۱۵۰ مجتمع بین راهی در خراسان رضوی
معاون استاندار خراسان رضوی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس آمار راهنمایی و رانندگی در عین کاهش ۱۳ درصدی تلفات رانندگی طی سه ماهه امسال در مشهد سهم موتورسوران از این تلفات افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران -نیازمند راهکار برای مقابله با چالش تحریم ها هستیم
اساندار خراسان رضوی:
استان دار خراسان رضوی گفت: در حوزه‌هایی که تحریم ها، ما را با چالش مواجه کرده نیازمند برنامه و راهکار برای حل آن هستیم.
باشگاه خبرنگاران -کشف ۵۸۰ حلقه لاستیک‌های احتکار شده در شهرستان کاشمر
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف 580حلقه لاستیک احتکار شده به ارزش 96 میلیون تومان در شهرستان کاشمر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -اختصاص بیش از ۱۸۰ میلیاردتومان به حوزه راه شهرستان‌های غرب خراسان‌رضوی /محور سبزوار به اسفراین دوبانده می‌شود
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:
وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ریاست جمهوری به حوزه راه در شهرستان‌های غرب خراسان رضوی اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران -برگزاری نمایشگاه عکس جلوه های مقاومت و ایستادگی
به مناسبت ٢٦ مرداد روز آزادگان به دعوت فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نمایشگاه عکسی از سالروز ورود آزادگان به مهین در نگارخانه مجتمع امام رضا (ع) افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران -رادیو زیارت ظرفیت خوبی در حوزه معارف دینی دارد
مدیر کل پژوهش‌های اسلامی صدا و سیما:
مدیر کل پزوهش های اسلامی صدا وسیما گفت:رادیو زیارت یکی از رسانه‌های دینی است که توانسته در مدت زمان کوتاهی که از آغاز به کار این رادیو می گذرد ظرفیت خوبی در حوزه معارف دینی و مفاهیم بلند زیارت ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران -دستگیری 5 خرده فروش مواد مخدر در قوچان
فرمانده انتظامی قوچان؛
فرمانده انتظامی قوچان گفت: 5 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند و مقادیری مواد مخدر در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان کشف شد.