اخبار اردبیل :

باشگاه خبرنگاران -برگزاری 550 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در استان اردبیل
به بهانه هفته بسیج انجام می شود
معاون هماهنگ کننده سپاه استان اردبیل از برگزاری 550 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با هفته بسیج در اردبیل خبر داد و گفت: مفتخر هستیم که امروزه بسیج به بازوی توانمند نظام و انقلاب تبدیل شده است.
باشگاه خبرنگاران -مشکلات آب شرب و بزرگراه های اردبیل مطرح می شود
در جریان دومین سفر رئیس جمهور به اردبیل؛
باشگاه خبرنگاران -روستاهای اردبیل به "خانه هلال" مجهز می شوند
با هدف محرومیت زدایی؛
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر اردبیل گفت: خانه‌هاس هلال در روستاهای مناطق محروم و کم‌برخوردار استان تجهیز می‌شوند تا در مواقع ضروری و خاص قبل از رسیدن تیم‌های عملیانی خود اهالی روستا عملیات را آغاز کنند.
باشگاه خبرنگاران -اجرای طرح برهم زدن خرید و فروش اموال مسروقه در اردبیل
با هدف کاهش سرقت در اردبیل انجام می شود
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: طرح برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه در اردبیل با هدف رصد و نظارت دقیق بر این اموال اجرا می‌شود.
باشگاه خبرنگاران -پیشگیری از اعتیاد باید مبتنی بر علم و آگاهانه باشد
معاون بهزیستی اردبیل عنوان کرد؛
معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی استان اردبیل گفت: باتوجه به ضرورت پیشگیری از اعتیاد د ر مراحل نخست باید توجه داشت که این پیشگیری آگاهانه و قطعا مبتنی بر علم باشد.
باشگاه خبرنگاران -آمریکا برای پیاده سازی نقشه های خود اعتماد ملت به نظام را نشانه رفته است
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: دشمنی آمریکا با کشور ایران هیچگاه تمامی ندارد و این کشور برای پیاده سازی نقشه های شوم خود هم اکنون اعتماد ملت ایران به نظام را نشانه رفته است.
باشگاه خبرنگاران -سکته مغزی سومین عامل مرگ و میر در کشور/آمار سکته مغزی در اردبیل افزایش یافت
رئیس بیمارستان علوی اردبیل مطرح کرد:
رئیس بیمارستان علوی اردبیل گفت: هم اکنون سکته مغزی سومین عامل مرگ و میر در کشور بوده و افزایش آمار این بیماری در سطح استان اردبیل نگران کننده می باشد.
باشگاه خبرنگاران -ثبت‌نام 1400 اردبیلی در طرح خادمیاری آستان قدس رضوی
مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی با اشاره به ثبت‌نام یک هزار و 400 اردبیلی در طرح خادمیاری آستان قدس رضوی گفت: 135 نفر به عنوان خادمیار از این استان انتخاب شدند.
باشگاه خبرنگاران -موقوفات باید مبتنی بر نیاز جامعه باشد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: باتوجه به اینکه استان اردبیل فعالیت خوبی در راستای وقف دارد در این زمینه ضرورت دارد تا موقوفات از سوی خیران مبتنی بر نیاز جامعه باشد.