اخبار بوشهر :

باشگاه خبرنگاران -آمار اسکان نوروزی فرهنگیان تا پایان سومین روز فروردین به بیش از ۵۰ هزار نفر رسید
مدیرکل آموزش و پرورش استان از اسکان ۹۴۷ هزار و ۹۷۵ نفر مسافر نوروزی در مراکز اقامتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -۱۴۰ نفر در طرح نوروزی هلال احمر گناوه خدمات رسانی می‌کنند
رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: به منظور خدمات رسانی مناسب به مسافران و گردشگران ۱۴۰ نفر در طرح‌های نوروزی این جمعیت بکار گرفته شده و درحال فعالیت هستند.
باشگاه خبرنگاران -تعداد گردشگران و اسکان آنان در استان بوشهر ۸ درصد افزایش یافته است
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: در پنج روز گذشته تعداد گردشگران و اسکان آنان در استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش دارد.
باشگاه خبرنگاران -تمامی اجساد غرقی رودخانه‌مند دشتی پیدا شدند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: پنجمین وآخرین پیکر غرق شده توسط تیم غواصی جمعیت هلال احمر استان بوشهر در رودخانه‌مند پیدا شد.
باشگاه خبرنگاران -متهمان به قتل در دشتی دستگیر شدند
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به برقراری امنیت پایدار در استان از شناسایی دو متهم به قتل در دشتی خبر داد و گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس عاملان این قتل دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران -حضور گردشگران نوروزی در ساحل گناوه افزایش یافت
شهردار بندر گناوه گفت: نوار ساحلی این بندر با افزایش چندبرابری جمعیت گردشگران و مسافران نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته روبرو شده است.
باشگاه خبرنگاران -هفت سرنشین لنج باری در آب‌های لاوان نجات یافتند
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: هفت سرنشین یک فروند لنج باری که از دوبی امارات به مقصد بندر کنگان این استان در حرکت بود، در ۱۵ مایلی جزیره لاوان در خلیج فارس دچار آبگرفتگی و غرق شد، اما با کمک شناور ناجی همه سرنشینان آن نجات یافتند.
باشگاه خبرنگاران -جلیقه نجات در ایستگاه‌ها و اسکله‌های مجاز گردشگری دریایی توزیع شد
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در راستای ارتقاء ایمنی گردشگران دریایی بوشهر ۶۰۰ جلیقه نجات حتی برای کودکان در ایستگاه‌ها و اسکله‌های مجاز گردشگری دریایی توسط این اداره کل توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران -جست وجو برای یافتن جسد‌های پنج تبعه افغان در بوشهر ادامه دارد
معاون امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری دشتی استان بوشهر گفت: پنج تبعه کشور افغانستان عصر روز گذشته در هنگام شنا کردن در رودخانه‌مند در بخش کاکی این شهرستان غرق شدند که جست و جو برای یافتن جسد‌های آن‌ها ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران -بانوی دوچرخه سوار دوستدار محیط زیست وارد گناوه شد
'رویا لقمانیان' بانوی دوچرخه سوار ایرانگرد و جهانگرد برجسته و دوستدار محیط زیست با شعار ' نه به ریزگرد‌ها ' روزجمعه به بندرگناوه وارد و در آیینی باحضور فعالان زیست محیطی استقبال شد.