اخبار کرمانشاه

:
باشگاه خبرنگاران -افزایش بستری‌های کرونایی کرمانشاه به بیش از هزار نفر
استاندار کرمانشاه با اشاره به افزایش بستری‌های کرونایی استان به بیش از هزار نفر، از تمدید تعطیلی شش شهرستان پرخطر استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -ساماندهی ۵ هزار دفتر مشاور املاک کرمانشاه
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از ساماندهی ۵ هزار دفتر مشاور املاک کرمانشاه با هدف کاهش پرونده‌های کیفری خبر داد .
باشگاه خبرنگاران -ابتلا به کرونا در قصرشیرین نگران کننده است
رئیس شبکه بهداشت و درمان قصرشیرین گفت : ابتلا به کرونا در این شهرستان نگران کننده است به طوری که در کمتر از ۴۸ ساعت گذشته تعداد ۳۵ مورد مثبت ابتلا به کرونا در این شهرستان به ثبت رسید که بی‌سابقه است.
باشگاه خبرنگاران -روند صعودی مبتلایان به کرونا در گیلانغرب
فرماندار گیلانغرب گفت : حال این شهرستان باتوجه به روند صعودی مبتلایان به کرونا و افزایش فوتی‌های ناشی از این بیماری وخیم است و برای کنترل و مهار این بیماری نیازمند همکاری مردم برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستیم.
باشگاه خبرنگاران -اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای کرونا در کرمانشاه
رئیس اتاق اصناف کرمانشاه گفت : با مصوبه ستاد مقابله با کرونا محدودیت‌های یک هفته‌ای اعمال شده است و با متخلفان برخورد جدی صورت می‌گیرد.
باشگاه خبرنگاران -خروج محصولات لبنی از قیمت‌گذاری دستوری خواسته تولیدکنندگان لبنیات
یک تولیدکننده لبنیات با بیان اینکه صنایع لبنی نقشی در افزایش قیمت محصولات لبنی ندارند و با مشکلات متعددی مواجهند، خواستار خروج محصولات لبنی از قیمت‌گذاری دستوری شد.
باشگاه خبرنگاران -راه‌اندازی بیمارستان صحرایی ظرف ۴۸ ساعت برای بیماران کرونایی
فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور از آمادگی ارتش برای راه‌اندازی بیمارستان صحرایی ظرف ۴۸ ساعت در صورت اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برای بیماران کرونایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران -سارق ترانس و کابل تیر برق قربانی برق گرفتگی شد
بسته حوادث:
فرمانده انتظامی کنگاور گفت : سارقی که برای سرقت ترانس و کابل از تیر برق بالا کشیده بود به علت برق گرفتگی جان خود را از دست داد.
باشگاه خبرنگاران -قتل ۱۰ کرمانشاهی به دست کرونا
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : هم‌اکنون یک‌هزار و هفت بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.
باشگاه خبرنگاران -کشور نروژ مقام نخست رقابت های فتح پرچم را کسب کرد
مدیر مرکز آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد (آپا) دانشگاه رازی گفت : در رقابت‌های آنلاین و بین‌المللی فتح پرچم که توسط این دانشگاه برگزار شد، یک تیم از کشور نروژ عنوان نخست را کسب کرد.