لیگ‌های برتر فوتبال و فوتسال ایران
برنامه مسابقات ليگ برتر ايران
هفته:
چهارشنبه ۱۳ آذر
۱۵:۱۵ سایپا تهران ۰ - ۰ فولاد
۱۵:۰۰ پارس جنوبی جم ۱ - ۱ ماشین سازی تبریز
پنجشنبه ۱۴ آذر
۱۵:۰۰ استقلال ۱ - ۰ شهر خودرو
۱۵:۳۰ تراکتورسازی ۰ - ۰ شاهین شهرداری بوشهر
۱۶:۰۰ گل گهر سیرجان ۰ - ۰ نفت مسجد سلیمان
۱۶:۰۰ نساجی مازندران ۲ - ۲ سپاهان اصفهان
۱۶:۳۰ صنعت نفت ۳ - ۲ پیکان
۱۷:۳۰ ذوب آهن ۰ - ۳ پرسپولیس
جدول ليگ برتر ايران
تیم بازی ها امتیاز
۱ سپاهان اصفهان ۱۴ ۲۸
۲ استقلال ۱۴ ۲۶
۳ پرسپولیس ۱۳ ۲۵
۴ شهر خودرو ۱۴ ۲۵
۵ فولاد ۱۵ ۲۳
۶ صنعت نفت ۱۳ ۲۳
۷ نفت مسجد سلیمان ۱۴ ۲۲
۸ تراکتورسازی ۱۳ ۲۱
۹ ماشین سازی تبریز ۱۳ ۱۹
۱۰ ذوب آهن ۱۴ ۱۴
۱۱ پیکان ۱۳ ۱۳
۱۲ نساجی مازندران ۱۴ ۱۳
۱۳ سایپا تهران ۱۴ ۱۱
۱۴ پارس جنوبی جم ۱۳ ۱۰
۱۵ گل گهر سیرجان ۱۳ ۶
۱۶ شاهین شهرداری بوشهر ۱۴ ۶
جدول کامل ليگ برتر ايران
ليگ برتر فوتسال
برنامه مسابقات ليگ برتر فوتسال
هفته:
يکشنبه ۲۶ آبان
۱۷:۳۰ فرش‌آرا ۱ - ۳ مس سونگون
۱۷:۳۰ سن‌ایچ ساوه ۸ - ۲ هایپرشهر شاهین شهر
سه‌شنبه ۱۲ آذر
۱۷:۰۰ شاهین کرمانشاه ۲ - ۴ مقاومت البرز
۱۷:۳۰ شهروند ساری ۳ - ۰ ارژن شیراز
پنجشنبه ۱۴ آذر
۱۷:۰۰ ستارگان ورامین ۹ - ۱ حفاری اهواز
۱۷:۰۰ اهورا بهبهان ۲ - ۱ آذرخش بندرعباس
جمعه ۱۵ آذر
۱۷:۰۰ گیتی پسند اصفهان ۳ - ۲ سوهان محمد سیما قم
جدول ليگ برتر فوتسال
تیم بازی ها امتیاز
۱ گیتی پسند اصفهان ۲۰ ۴۲
۲ مس سونگون ۱۹ ۴۱
۳ ستارگان ورامین ۲۰ ۳۷
۴ فرش‌آرا ۲۰ ۳۶
۵ شهروند ساری ۲۰ ۳۲
۶ سوهان محمد سیما قم ۱۹ ۳۱
۷ حفاری اهواز ۲۰ ۳۱
۸ سن‌ایچ ساوه ۱۹ ۳۰
۹ مقاومت البرز ۱۹ ۲۲
۱۰ اهورا بهبهان ۱۹ ۲۰
۱۱ هایپرشهر شاهین شهر ۲۰ ۲۰
۱۲ آذرخش بندرعباس ۲۰ ۱۴
۱۳ ارژن شیراز ۱۸ ۱۳
۱۴ شاهین کرمانشاه ۱۹ ۱۱
جدول کامل ليگ برتر فوتسال
لیگ معتبر فوتبال اروپایی
انتخاب لیگ:
برنامه مسابقات لیگ برتر انگلیس
هفته:
شنبه ۲۳ آذر
۱۶:۰۰ لیورپول - واتفورد
۱۸:۳۰ شفیلد یونایتد - استون ویلا
۱۸:۳۰ برنلی - نیوکاسل
۱۸:۳۰ چلسی - ای اف سی بورنموث
۱۸:۳۰ لسترسیتی - نوریچ
۱۹:۰۰ ساوت همپتون - وستهام
يکشنبه ۲۴ آذر
۱۷:۳۰ ولورهمپتون - تاتنهام
۱۷:۳۰ منچستریونایتد - اورتون
۲۰:۰۰ آرسنال - منچسترسیتی
دوشنبه ۲۵ آذر
۲۳:۳۰ کریستال پالاس - برایتون
جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازی ها امتیاز
۱ لیورپول ۱۶ ۴۶
۲ لسترسیتی ۱۵ ۳۵
۳ منچسترسیتی ۱۶ ۳۲
۴ چلسی ۱۶ ۲۹
۵ منچستریونایتد ۱۶ ۲۴
۶ ولورهمپتون ۱۶ ۲۴
۷ تاتنهام ۱۶ ۲۳
۸ شفیلد یونایتد ۱۵ ۲۲
۹ آرسنال ۱۶ ۲۲
۱۰ کریستال پالاس ۱۶ ۲۲
۱۱ نیوکاسل ۱۶ ۲۲
۱۲ برایتون ۱۶ ۱۹
۱۳ وستهام ۱۷ ۱۹
۱۴ برنلی ۱۶ ۱۸
۱۵ اورتون ۱۶ ۱۷
۱۶ استون ویلا ۱۶ ۱۶
۱۷ ای اف سی بورنموث ۱۶ ۱۴
۱۸ ساوت همپتون ۱۵ ۱۲
۱۹ نوریچ ۱۶ ۱۱
۲۰ واتفورد ۱۶ ۹
جدول کامل لیگ برتر انگلیس
مقدماتی جام جهانی 2022
مرحله گروهی
برنامه مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022
گروه:
پنجشنبه ۱۴ شهريور
۱۵:۳۰ گوآم ۰ - ۱ مالدیو
۱۵:۳۰ فیلیپین ۲ - ۵ سوریه
سه‌شنبه ۱۹ شهريور
۱۷:۰۰ گوآم ۱ - ۴ فیلیپین
۱۷:۰۰ مالدیو ۰ - ۵ چین
پنجشنبه ۱۸ مهر
۱۵:۳۰ چین ۷ - ۰ گوآم
۱۷:۳۰ سوریه - مالدیو
سه‌شنبه ۲۳ مهر
۱۵:۳۰ گوآم ۰ - ۴ سوریه
۱۵:۳۰ فیلیپین ۰ - ۰ چین
پنجشنبه ۲۳ آبان
۱۴:۳۰ مالدیو ۱ - ۲ فیلیپین
۱۷:۳۰ سوریه ۲ - ۱ چین
سه‌شنبه ۲۸ آبان
۱۴:۳۰ مالدیو ۳ - ۱ گوآم
۱۷:۳۰ سوریه ۱ - ۰ فیلیپین
جدول مقدماتی جام جهانی 2022
تیم بازی ها امتیاز
۱ سوریه ۴ ۱۲
۲ چین ۴ ۷
۳ فیلیپین ۵ ۷
۴ مالدیو ۴ ۶
۵ گوآم ۵ ۰
جدول کامل مقدماتی جام جهانی 2022
ليگ قهرمانان آسيا
انتخاب لیگ:
مرحله گروهی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا
گروه:
دوشنبه ۱۳ اسفند
۱۸:۵۰ الوصل امارات ۱ - ۰ النصرعربستان
۱۹:۰۰ ذوب آهن ۰ - ۰ الزورا
دوشنبه ۲۰ اسفند
۱۹:۱۵ النصرعربستان ۲ - ۳ ذوب آهن
۱۷:۳۰ الزورا ۵ - ۰ الوصل امارات
دوشنبه ۱۹ فروردين
۲۰:۱۰ الوصل امارات ۱ - ۳ ذوب آهن
۲۱:۴۵ النصرعربستان ۴ - ۱ الزورا
سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت
۱۹:۳۰ الزورا ۱ - ۲ النصرعربستان
۲۰:۰۰ ذوب آهن ۲ - ۰ الوصل امارات
سه‌شنبه ۱۷ ارديبهشت
۲۳:۰۰ الزورا ۲ - ۲ ذوب آهن
۲۳:۳۰ النصرعربستان ۳ - ۱ الوصل امارات
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت
۲۲:۳۰ الوصل امارات ۱ - ۵ الزورا
چهارشنبه ۰۸ خرداد
۲۳:۰۰ ذوب آهن ۰ - ۰ النصرعربستان
مرحله حذفی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان آسيا
مرحله:
دوشنبه ۰۴ شهريور
۲۲:۱۵ النصرعربستان ۲ - ۱ السد
سه‌شنبه ۰۵ شهريور
۲۲:۱۵ الاتحاد عربستان ۰ - ۰ الهلال عربستان
۱۶:۰۰ شانگهای SIPG ۲ - ۲ اوراوا ردز
چهارشنبه ۰۶ شهريور
۱۶:۳۰ گوانگژو چین ۰ - ۰ کاشیما آنتلرز
دوشنبه ۲۵ شهريور
۲۰:۱۵ السد ۳ - ۱ النصرعربستان
سه‌شنبه ۲۶ شهريور
۲۱:۳۰ الهلال عربستان ۳ - ۱ الاتحاد عربستان
۱۵:۰۰ اوراوا ردز ۱ - ۱ شانگهای SIPG
چهارشنبه ۲۷ شهريور
۱۴:۳۰ کاشیما آنتلرز ۱ - ۱ گوانگژو چین
لیگ قهرمانان اروپا
مرحله گروهی
مرحله حذفی
برنامه مسابقات ليگ قهرمانان اروپا
مرحله:
در این گروه مسابقه ای ثبت نشده است.
والیبال انتخابی المپیک
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
جمعه ۱۸ مرداد
ایران 3 - 2 کوبا 1
روسیه 3 - 0 مکزیک 1
شنبه ۱۹ مرداد
ایران 3 - 0 مکزیک 1
روسیه 3 - 0 کوبا 1
يکشنبه ۲۰ مرداد
کوبا 3 - 0 مکزیک 1
روسیه 2 - 0 ایران 1
جدول مسابقات (مشاهده کامل جدول)
تیم بازی ها امتیازات
۱ روسیه ۳ ۷
۲ ایران ۳ ۵
۳ کوبا ۳ ۴
۴ مکزیک ۳ ۰
لیگ ملت‌های والیبال 2019
انتخاب لیگ :
انتخاب مرحله :
انتخاب گروه : انتخاب هفته :
برنامه مسابقات (مشاهده کامل جدول)
جمعه ۱۰ خرداد
ایران 3 - 1 ایتالیا 1
چین 2 - 3 آلمان 1
صربستان 1 - 3 ژاپن 1
آمریکا 0 - 3 برزیل 1
فرانسه 3 - 1 روسیه 1
لهستان 3 - 1 استرالیا 1
شنبه ۱۱ خرداد
کانادا 1 - 3 بلغارستان 1
چین 0 - 3 ایران 1
آرژانتین 3 - 0 پرتغال 1
ایتالیا 3 - 0 آلمان 1
برزیل 3 - 2 استرالیا 1
ژاپن 1 - 3 روسیه 1
آمریکا 2 - 3 لهستان 1
صربستان 1 - 3 فرانسه 1
يکشنبه ۱۲ خرداد
کانادا 3 - 0 پرتغال 1
آرژانتین 3 - 0 بلغارستان 1
آلمان 0 - 3 ایران 1
استرالیا 1 - 3 آمریکا 1
چین 0 - 3 ایتالیا 1
ژاپن 1 - 3 فرانسه 1
برزیل 3 - 1 لهستان 1
روسیه 3 - 2 صربستان 1
بلغارستان 1 - 3 پرتغال 1
دوشنبه ۱۳ خرداد
آرژانتین 1 - 3 کانادا 1
جمعه ۱۷ خرداد
برزیل 3 - 2 ایران 1
فرانسه 3 - 1 لهستان 1
ژاپن 3 - 0 آرژانتین 1
ایتالیا 3 - 1 آمریکا 1
چین 3 - 0 بلغارستان 1
روسیه 3 - 0 پرتغال 1
آلمان 3 - 2 صربستان 1
کانادا 3 - 0 استرالیا 1
شنبه ۱۸ خرداد
آرژانتین 1 - 3 ایران 1
لهستان 3 - 1 بلغارستان 0
ژاپن 0 - 3 برزیل 0
ایتالیا 3 - 0 پرتغال 1
چین 0 - 3 فرانسه 1
روسیه 3 - 0 آمریکا 1
يکشنبه ۱۹ خرداد
صربستان 3 - 2 استرالیا 1
کانادا 3 - 2 آلمان 1
آرژانتین 2 - 3 برزیل 1
بلغارستان 3 - 2 فرانسه 0
ژاپن 0 - 3 ایران 0
پرتغال 1 - 3 آمریکا 1
چین 0 - 3 لهستان 1
روسیه 3 - 0 ایتالیا 1
استرالیا 3 - 0 آلمان 1
دوشنبه ۲۰ خرداد
کانادا 2 - 3 صربستان 0
جمعه ۲۴ خرداد
روسیه 3 - 1 لهستان 0
ژاپن 1 - 3 ایتالیا 0
ایران 3 - 0 کانادا 0
آمریکا 3 - 1 آرژانتین 0
برزیل 2 - 3 صربستان 0
بلغارستان 3 - 2 استرالیا 0
فرانسه 3 - 1 آلمان 0
شنبه ۲۵ خرداد
پرتغال 3 - 0 چین 0
روسیه 3 - 1 کانادا 1
استرالیا 1 - 3 ایتالیا 1
ایران 3 - 2 لهستان 1
برزیل 3 - 0 چین 1
آمریکا 3 - 1 آلمان 1
بلغارستان 2 - 3 ژاپن 1
پرتغال 2 - 3 صربستان 1
فرانسه 1 - 3 آرژانتین 1
يکشنبه ۲۶ خرداد
لهستان 3 - 1 کانادا 1
آرژانتین 3 - 2 آلمان 1
چین 1 - 3 صربستان 1
ژاپن 3 - 2 استرالیا 1
ایران 3 - 0 روسیه 1
فرانسه 1 - 3 آمریکا 1
پرتغال 0 - 3 برزیل 1
ایتالیا 3 - 1 بلغارستان 1
جمعه ۳۱ خرداد
فرانسه 3 - 0 استرالیا 1
ایران 3 - 1 پرتغال 1
لهستان 3 - 2 آرژانتین 1
ایتالیا 3 - 0 صربستان 1
شنبه ۰۱ تير
آلمان 1 - 3 روسیه 1
کانادا 3 - 1 چین 1
برزیل 3 - 1 بلغارستان 1
آمریکا 3 - 0 ژاپن 0
فرانسه 3 - 0 پرتغال 1
ایران 3 - 0 استرالیا 1
لهستان 3 - 2 صربستان 1
ایتالیا 1 - 3 آرژانتین 1
چین 0 - 3 ژاپن 1
يکشنبه ۰۲ تير
بلغارستان 0 - 3 روسیه 1
برزیل 3 - 2 آلمان 1
آمریکا 1 - 3 کانادا 1
پرتغال 0 - 3 استرالیا 1
ایران 0 - 3 فرانسه 1
آرژانتین 3 - 0 صربستان 1
کانادا 3 - 2 ژاپن 1
ایتالیا 2 - 3 لهستان 1
دوشنبه ۰۳ تير
آلمان 2 - 3 بلغارستان 1
آمریکا 3 - 0 چین 1
برزیل 3 - 0 روسیه 1
جمعه ۰۷ تير
چین 1 - 3 آرژانتین 1
استرالیا 0 - 3 روسیه 1
ایران 3 - 1 صربستان 1
لهستان 3 - 1 ژاپن 1
بلغارستان 3 - 1 آمریکا 1
آلمان 3 - 1 پرتغال 1
شنبه ۰۸ تير
ایتالیا 1 - 3 کانادا 1
برزیل 3 - 1 فرانسه 1
آرژانتین 2 - 3 روسیه 1
استرالیا 3 - 1 چین 1
آمریکا 3 - 1 صربستان 1
آلمان 1 - 3 لهستان 1
بلغارستان 0 - 3 ایران 1
پرتغال 1 - 3 ژاپن 1
يکشنبه ۰۹ تير
فرانسه 3 - 1 ایتالیا 1
برزیل 3 - 0 کانادا 1
چین 0 - 3 روسیه 0
استرالیا 0 - 3 آرژانتین 0
آلمان 2 - 3 ژاپن 1
ایران 0 - 3 آمریکا 1
لهستان 3 - 0 پرتغال 1
صربستان 3 - 0 بلغارستان 1
کانادا 0 - 3 فرانسه 1
دوشنبه ۱۰ تير
برزیل 3 - 1 ایتالیا 1
جدول مسابقات (مشاهده کامل جدول)
تیم بازی ها امتیازات
۱ برزیل ۱۵ ۰
۲ ایران ۱۵ ۰
۳ روسیه ۱۵ ۰
۴ فرانسه ۱۵ ۰
۵ لهستان ۱۵ ۰
۶ آمریکا ۱۵ ۰
۷ آرژانتین ۱۵ ۰
۸ ایتالیا ۱۵ ۰
۹ کانادا ۱۵ ۰
۱۰ ژاپن ۱۵ ۰
۱۱ صربستان ۱۵ ۰
۱۲ آلمان ۱۵ ۰
۱۳ بلغارستان ۱۵ ۰
۱۴ استرالیا ۱۵ ۰
۱۵ پرتغال ۱۵ ۰
۱۶ چین ۱۵ ۰
فیلم