کد خبر: ۴۰۱۰۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۱ - ۱۲:۴۲
خوزستان/

مدیر جهاد کشاورزی آبادان گفت: امسال، برای چهارمین سال متوالی، نخلستان‌های بارور این منطقه بیمه شدند.سیدمحمد ادریس‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران خوزستان اظهار کرد: جهاد کشاورزی این منطقه در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی بخش کشاورزی شهرستان در حال تلاش است.

وی افزود: همه تلاش ما در راستای حمایت از کشاورزان منطقه و ارائه خدمات مطلوب به آنها برای توسعه و ترویج بخش کشاورزی در منطقه است.

مدیر جهاد کشاورزی آبادان خاطرنشان کرد: بیمه محصولات کشاورزی و به‌ویژه نخیلات که محصول عمده کشاورزان آبادانی بوده یکی از اقدامات بسیار مهم و مناسب در زمینه جبران بسیاری از مشکلات و زیان‌های کشاورزان است.

وی اضافه کرد: در این راستا جهاد کشاورزی شهرستان با در دستور کار قرار دادن اقدامات مطلوب در زمینه خسارات احتمالی وارده به کشاورزان، این راهکار را برای آنها در نظر گرفته است.

ادریس‌پور گفت: بیمه نخیلات شهرستان آبادان به‌منظور کمک به جبران خسارات احتمالی کشاورزان و صاحبان نخل در برابر حوادث طبیعی و جوی است.

وی در پایان با تقدیر از تعامل مطلوب کشاورزان با این اداره اظهار کرد: امسال برای چهارمین سال متوالی، نخل‌های بارور منطقه زیرپوشش بیمه قرار می‌گیرند./س
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر