کد خبر: ۴۱۷۸۶۲۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۵۹
در جشنواره سلامت محلات محقق می شود:

همزمان با فعال سازی دبیرخانه کانون اهدای خون جشنواره «سلامت محله» در پردیس سلامت منطقه 17، اقدامات گسترده ای برای فرهنگ سازی و افزایش 30 درصدی اهدا کنندگان خون درجنوب غرب تهران انجام می شود.

به گـزارش گروه اجتماعي باشگاه خبرنگاران از منطقه 17، بهروز محمدزاده شهردار منطقه 17 با اعلام این مطلب گفت: با توجه به اهمیت و معنویت فرآیندهای اهدای خون به ویژه توسط اهدا کنندگان بار نخست، تلاش می کنیم با همکاری پایگاه انتقال خون ابوذر، شهروندان منطقه و مناطق همجوار را برای مشارکت بیشتر در این امر خداپسندانه  و کمک به هم نوعان نیازمند به فرآورده های خونی ترغیب کنیم. 
شهردار منطقه17 افزود: به همین منظور، پیش بینی کرده ایم با استفاده از شیوه هایی همچون تبلیغات رسانه ای، برپایی جشنواره اهدای خون، اردوهای شرکت در مراکز اهدای خون و حضور آموزشگران در مراکز مختلف به ویژه رماکز مذهبی و فرهنگی فعال منطقه در قالب آموزش های نرم و فرهنگساز، آمار اهدای خون توسط شهروندان جنوب غرب تهران را حداقل 30 درصد ارتقا دهیم. 
به گفته محمد زاده، استفاده از شیوه های تشویقی و از میان بردن باورهای نادرست ترس از اهدای خون، بهترین شیوه  برای دستیابی به این آمار و مهم تر از آن فرهنگ سازی برای اهدای خون به عنوان یک کار فرهنگی- معنوی ماندگار است./ف
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر