کد خبر: ۴۵۶۲۷۸۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۱
لرستان/

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از مشکلات اصلی کشور در بحث اشتغال و سرمایه‎گذاری، نداشتن برنامه است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران لرستان حامد ویس‎کرمی افزود: یکی از برنامه‎های اداره کل، تدوین سند توسعه اشتغال است تا با این کار مشکل بیکاری در استان مرتفع شود.

وی اضافه کرد: مشکل بیکاری در استان جدی است و همه دستگاه‎های اجرایی و مسوولان خصوصاً استاندار، نمایندگان و مدیران برای رفع آن در تلاش هستند.

ویس‎کرمی ادامه داد: با تلاش‎ بخش‎های دولتی، خصوصی و تعاون در چند سال اخیر خصوصاً در بحث زیرساخت‎ها فعالیت‎های بسیار خوبی صورت گرفته که امید می‎رود در سال‎های اخیر نتایج مؤثر آن را شاهد باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: از مشکلات اصلی کشور و به طور خاص لرستان در بحث اشتغال و سرمایه‎گذاری نداشتن برنامه است؛ برای هر کاری نیاز به یک برنامه و نقشه است تا بر مبنای آن در مسیر قدم برداریم و آن را طی کنیم.

این مقام مسوول اظهار کرد: از اواخر سال 90 و اوایل 91 تدوین سند توسعه اشتغال در استان آغاز و با مشارکت 83 دستگاه اجرایی اعم از مراکز آموزشی، پژوهشی، شورای عالی اشتغال کشور، شرکت مشاور استانی و مشاوره مادر، طی جلسات متعدد کارشناسی در پایان 91 کار تدوین آن و سرمایه‎گذاری استان به پایان رسید.

وی بیان کرد: به موجب سند، در قانون پنجم، علی‎القاعده 144 هزار میلیارد ریال سرمایه‎گذاری توسط بخش‎های مختلف اعم از دولتی، خصوصی و تعاون در استان صورت گرفت./س

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر