بعد از دو بازی پلی آف با صنایع

حاتمی: سعی کردیم انسجام خوزستانی ها را حفظ کنیم

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام تاکید کرد: در بازیهای پلی آف ماهشهر سعی کردیم انسجام میان خوزستانی ها را حفظ کنیم.

مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام بعد از صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی سوپرلیگ به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: بازی خوبی به خصوص برای آماده شدن تیم ما در ادامه مسیر بود. صنایع زحمت زیادی برای رسیدن به جمع هشت تیم با توجه به امکانات مالی تیم انجام داده و حضور آنها در جمع هشت تیم نهایی کار بزرگی بود.
 
وی با رضایت از کار بازیکنان خود در مورد آرام بودن پلی آف دو تیم ماهشهری تاکید کرد: سعی کردیم با توجه به خوزستانی بودن هر دو تیم، انسجام میان آنها را حفظ کنیم.

حاتمی دلیل استفاده نکردن از بازیکنان خارجی جدید را در هر دو بازی پلی آف توضیح داد: دوست داشتیم که برای جا افتادن این بازیکنان در تیم از آنها استفاده کنیم اما متاسفانه برگه تایید آنها آماده نشده بود. به هر حال برای تیمهای شهرستانی این مشکلات پیش می آید و کارها دیرتر انجام می شود. 

ویزای خارجی ها آماده نشود به کیش می رویم

وی در مورد برنامه تیم تا شروع نیمه نهایی اشاره کرد: تمرینات خود را در ماهشهر ادامه می دهیم اما احتمال آمدن به تهران هم برایمان وجود دارد. در صورتی که ویزای بازیکنان خارجی تیم آماده نشود هم برای از دست ندادن وقت مجبور می شویم برای تمرین به جزیره کیش برویم. 

سرمربی پتروشیمی با امیدواری برای اینکه بازیکنان پتروشیمی نماینده واقعی خوزستان در مرحله بعدی بوده و از موقعیت بسکتبال استان دفاع کنند، در پاسخ به اینکه روحیه بازیکنان بعد از نایب قهرمانی در غرب آسیا و نرسیدن برای مسابقات آسیایی برای دومین سال پیاپی افت نکرده است؟ تاکید کرد: به هر حال ورزش برد و باخت دارد و ما به این مسائل عادت کرده ایم، تنها باید علت باخت را فهمیده و از ادامه کار نترسیم. هنوز هم معتقدم حق بسکتبال پتروشیمی است که به عنوان نماینده ایران در آسیا کنار مهرام شرکت کند و فدراسیون هم باید راهکاری برای این موضوع پیدا کند تا حداقل دو تیم امکان صعود به آسیا را داشته باشند.

انتهای پیام/
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: مهران ، حاتمی ، پترو
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر