کد خبر: ۵۵۹۵۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴

در میان آثاری که به فیلم های اکران دوم نوروز اضافه شدند تنها فیلم «رسوایی 2» توانست نظر مخاطبان را جلب کند.

«رسوایی 2» 97 میلیونی شد
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهار فیلم سینمایی «رسوایی2»، «مرگ ماهی»، «دلبری» و «یک دزدی عاشقانه» به اکران سینماها اضافه شدند. در این میان فیلم سینمایی «رسوایی2» همانطور که انتظار می رفت در اکران موفق عمل کرد.

فیلم سینمایی «رسوایی2» در دو شب گذشته (چهارشنبه و پنج شنبه) با توجه به فشردگی اکران به فروش 97 میلیون تومانی در تهران دست یافت و «یک دزدی عاشقانه» به فروش 35 میلیون تومان در تهران رسید.  
 
فیلم سینمایی «بادیگارد» به فروش 6میلیارد و 600 میلیون تومان و «ابد و یک روز » مرز 7 میلیارد تومان را گذراند.  
 
فروش فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» در کورش ادامه دارد و هم اینک با فروش 14 میلیارد و 300میلیون تومان روبرو شده است. این فیلم در شهرستان 50 سالن سینما در اختیار دارد.  
 
«مرگ ماهی» ظرف دو شب گذشته به فروش 35 میلیون تومان رسید و فیلم سینمایی «کفش هایم کو» نیز به فروش 660 میلیون تومان دست یافت.  
 
فروش «اژدها وارد می شود» در تهران به فروش 335 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 15 میلیونی نایل شده است. این فیلم هم اینک در تعدادی از سینماهای شهرستان به نمایش درآمده و در تهران 9 روز نمایش داشته است که به فروش کل 350 میلیون تومان رسید.  
 
فروش فیلم «پنجاه کیلو آلبالو» در تهران با 6 میلیارد و 199میلیون تومان و در  شهرستان با فروش 4 میلیارد و 150 میلیون تومان روبرو شد این در حالی است که فیلم وارد هفته هشتم شده است. این فیلم در کل با فروش 10 میلیارد و 349 میلیون تومان روبرو شده است.  
 
انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر