کد خبر: ۶۱۵۰۱۰۶
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
شیراز؛

۶ بازیکن با حضور در باشگاه برق جدید فارس به جمع نارنجی‌پوشان شیرازی ملحق شدند.

تمدید قرارداد ۴ بازیکن برق جدید فارس/ عضویت ۲ بازیکن جدیدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛  در ادامه نقل و انتقالات فوتبالی باشگاه‌های فارس در فصل جدید، تیم برق جدید فارس نیز برای عقب نماندن از قافله تیم‌های دسته اولی اقدام به جذب بازیکنان جدید کرده است.


در این راستا روز گذشته نیز چند بازیکن فصل پیش این تیم با حضور در این باشگاه قرارداد خود را به مدت یک‌سال دیگر تمدید کردند.


از جمله این بازیکنان رسول بهاروندی، مهاجم فصل گذشته نارنجی‌پوشان بود که با تمدید قرارداد با این تیم، فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور را در برق جدید فارس سپری می‌کند.


مرتضی نگهداری و مجید بهروزی، ۲ بازیکن فصل پیش برق جدید فارس قرارداد خود را تمدید کردند تا فصل آینده نیز با پیراهن این تیم به میدان بروند.


همچنین پوریا زارع مهره ارزشمند و تاثیرگذار فصل پیش برق جدید فارس بازیکن دیگری بود که قراردادش را با نارنجی پوشان تمدید کرد.


از دیگر بازیکنانی که به تازگی به جمع بازیکنان برق جدید فارس پیوستند، روح‌الله صفویان جوان شایسته و آینده‌دار تیم فوتبال جوانان این تیم بود که با عقد قراردادی به جمع نارنجی‌پوشان پیوست.


محمد شکری از جوانان مستعد شیراز نیز آخرین بازیکنی بود که روز گذشته با حضور در باشگاه برق به این تیم پیوست.
انتهای پیام/ر

عضویت بازیکنان به تیم برق جدید فارس

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی