کد خبر: ۶۱۹۹۳۶۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
دبیر هیات دو و میدانی خوزستان؛

دبیر هیات دو و میدانی استان خوزستان از پایان مرحله دوم مسابقات دو و میدانی استان با حضور 232 ورزشکار خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سعید پویا، دبیر هیات دو و میدانی خوزستان بیان کرد: این رقابت‌ها روز گذشته (جمعه) در پیست دو و میدانی ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.
وی اظهار داشت: در این مرحله، 232 ورزشکار در قالب 16 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان خرمشهر با 68 امتیاز در رده نخست قرار گرفت، مقاومت با 37 امتیاز دوم شد و کلینیک بتن ایران با 34 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
پویا با بیان این‌که این مسابقات طی 3 مرحله به انجام می‌رسد، تصریح کرد: در مجموع 2 مرحله برگزار شده، خرمشهر با 109 امتیاز، مقاومت با 100 امتیاز و کلینیک بتن ایران با 50 امتیاز در مکان‌های اول تا سوم جای دارند.
دبیر هیات دو و میدانی خوزستان گفت: علی عسکر از گتوند و عباس میاحی از شعیبیه به ترتیب به‌عنوان ورزشکاران اخلاق مراحل اول و دوم معرفی شدند.
وی افزود: در مرحله دوم شاهد رکوردها و نتایج خوبی بودیم، ضمن این‌‌که حضور بی‌سابقه تیم‌های دو و میدانی رامهرمز، باغملک، هویزه، آبادان و شعیبیه نیز نوید بخش روزهای خوب این رشته در استان است.
سعید پویا اذعان داشت: دو و میدانی خوزستان به خوبی در مسیر پیشرفت گام برداشته است و نتایج خوب ورزشکاران در مسابقات کشور و استانی نشان می‌دهد که انگیزه لازم در دو و میدانی‌کاران ایجاد شده است و همه برای رسیدن به موفقیت‌های بیش تر همدل شده‌اند.
انتهای پیام/گ

مسابقات دو و میدانی به خط پایان رسید

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل