کد خبر: ۶۲۴۵۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد؛

معاون اجرایی سپاه فتح استان گفت: کهگیلویه و بویراحمد درمرحله اعزام اردوی راهیان نور دانش آموزی به مناطق جنگی مقاوم اول کشور را کسب کرد.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ سرهنگ آسوده   معاون اجرایی سپاه فتح استان در مراسم تجلیل از خادمان راهیان نور در سالن ستاد کنگره سرداران و شهدای استان برگزار شد گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد درمرحله اول بخش اعزام اردوی راهیان نور دانش آموزی به مناطق جنگی مقاوم اول کشور را کسب کرد.

سرهنگ آسوده رتبه عمومی استان در بخش های مختلف اردوهای راهیان نور را نهم کشوری اعلام کرد و افزود: در سال 95 بیش از 15 هزار نفر از کهگیلویه وبویراحمد به مناطق جنگی جنوب و شمال غرب اعزام شدند که از این تعداد 10 هزار نفر دانش آموزی، 2 هزار نفر در بخش دانشجویی و 3 هزار نفر هم در بخش عمومی بوده است و این در حالیست که سهیمه ابلاغی استان در این سال بیش از 9 هزار نفر اعلام شد.

وی با بیان اینکه امسال اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور از مهرماه آغاز می شود گفت: ایجاد فضای تبلیغی و اعزام مدیران مدارس به همراه دانش آموزان از جمله برنامه هایست که به منظور ساماندهی و بهره بری بیشتر از اردوهای راهیان در سالجاری اجرا می شود.

مسئول ستاد کنگره سرداران و شهدای استان هم در این مراسم فلسفه اردوهای راهیان نور را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه برشمرد و افزود: راهکار موثر برای مقابله با شبیخون فرهنگی دشمن نهادینه کردن فرنهگ شهید و شهادت در جامعه است .

سرهنگ نصیر زاده به نقش موثر و بسزای راویان در این اردوها اشاره کرد و افزود: راویان باید واقعیاتی از زندگی نامه، ایثارها ، فداکاریها و آرمانهای شهدا را برای نوجوانان و جوانان تبیین کنند.

وی هدف گذاری درست، برنامه ریزی و مدیریت دقیق در اجرای برنامه رادوهای راهیان نور را مهم خواند و گفت: اگر این کارها بخوبی انجام بگیرد نتایج و دست آوردهای زیادی را برای پیشبرد اهداف در پی دارد.

در پایان این مراسم از 60 نفر از خادمان اردوهای راهیان نور در بخشهای مختلف از جمله راویان، روحانیون اعزامی به همراه کاروانها و مدیران مدارس اعزامی به همراه دانش آموزان با اهدا لوح سپاس و هدایا تجلیل شد.

 

انتهای پیام/ش

اعزام بیش از 15 هزار نفر از کهگیلویه وبویراحمد به مناطق جنگی در سال 95

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر