کد خبر: ۶۲۶۸۱۴۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴

رئیس پلیس آگاهی قم از کشف و توقیف محموله ۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریالی لوازم ورزشی قاچاق در قم خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ سرهنگ کرمی،رئیس پلیس آگاهی قم گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه کامیون کشنده اقدام به بارگیری لوازم ورزشی از گمرک یکی از شهرهای جنوبی کشور به مقصد پایتخت کرده و دارای اضافه‌بار است، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: سپس با انجام یک سری اقدامات پلیسی و اطلاعاتی، مسیر تردد کامیون مشخص و تیم عملیاتی پلیس آگاهی قم به محل موردنظر اعزام و اقدام به کنترل تردد خودروهای عبوری کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت:نهایتاً در ساعات اولیه بامداد کامیون موصوف مشاهده و پس از متوقف کردن آن با هماهنگی مقام قضائی خودروی مذکور به اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان منتقل شد.

کرمی خاطرنشان کرد:در ادامه راننده یک فقره پروانه حمل کالا ارائه و در تحقیقات از وی اذعان داشت محموله شامل کالای ورزشی است که پس از بازدید مشخص شد کالا به‌صورت قاچاق در کامیون بارگیری شده است.

وی با اعلام اینکه ارزش کالاهای قاچاق توسط کارشناسان 3 میلیارد و 370 میلیون ریال برآورد شده است، بیان داشت: در این زمینه پرونده تشکیل‌شده به اداره تعزیرات حکومتی استان قم ارسال و راننده نیز با صدور قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

انتهای پیام/ت

محموله ۳ میلیاردی لوازم ورزشی قاچاق در قم کشف شد

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی