کد خبر: ۶۲۶۸۴۹۴
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷

با تلاش‌ نیروهای آب و فاضلاب در شهرستان پارس‌آباد مشکلی قطعی آب این شهر برطرف شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،علی خاک‌نژاد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل در حاشیه بررسی آخرین وضعیت قطعی آب شرب پارس‌آبادگفت: با تلاش‌های نیروهای آب و فاضلاب در شهرستان پارس‌آباد مشکل قطعی آب این شهر برطرف شده و وضعیت آب شرب منطقه در حال حاضر عادی است.

وی با اشاره به مشکل شکستگی خطوط انتقال آب شهر پارس‌آباد در روز گذشته بیان کرد: به دنبال بارش باران و وقوع سیلاب خط لوله انتقال آب این شهر شکسته و آب شرب منطقه قطع شده بود که بلافاصله با مشاهده این مشکل نیروهای این شرکت وارد کار شده و با تلاش‌های همه‌جانبه مشکل را برطرف کردند.

خاک‌نژاد با اشاره به تلاش پنج ساعته اکیپ تعمیر برای رفع مشکل قطعی آب در این منطقه گفت: لوله شکسته که خط اصلی آب شرب شهری پارس‌آباد بود باید برای رفع مشکل و شکستگی این لوله آب شهر قطع می‌شد که پس از این امر و تخلیه آب داخل لوله عملیات ترمیم لوله حادثه‌دیده آغاز شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به تداوم بارش‌ها در منطقه عملیات ترمیم و تعمیر خط انتقال آسیب‌دیده به کندی پیش رفته و با تاخیر همراه بود اما با تلاش‌های چندین ساعته نیروها توانستیم این مشکل را برف کرده و در حال حاضر وضعیت عادی را به این شهر باز گشته است.

 

انتهای پیام/ع

مشکل قطعی آب شرب شهرستان پارس‌آباد

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر