کد خبر: ۶۳۱۵۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۹

نخستین نمایشگاه چهره پردازی از بیست وچهار بانوی فعال و نخبه ولایت هرات با حضور مقامات دولتی در تالار مطبوعات ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات گشایش یافت.

 برگزاری نمایشگاه چهره پردازی از سوی 24 بانوی فعال و نخبه ولایت هراتبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، این همایش و نمایشگاه با همکاری دفتر پروموت و گروه بانوان نیرومند فردا، با هدف ایجاد اتحاد و همبستگی بانوان فعال و مستعد برگزار گردید.

آسیه محمدی، رهبر گروه بانوان نیرومند فردا، هدف از برگزاری نمایشگاه چهره پردازی بانوان فعال را تقویت همدیگرپذیری در بین زنان هرات عنوان کرد.

خانم محمدی از مقام ولایت هرات، ریاست اطلاعات و فرهنگ و ریاست امور زنان که در طرح و ایحاد این نمایشگاه نقش اساسی داشتند، ابراز سپاس و خرسندی کرد.

سهیلا عرفانی، رییس دانشکده ژورنالیرم دانشگاه دولتی هرات نیز از برگزارکنندگان این برنامه به خاطر تلاش برای ایجاد همدلی و معرفی زنان توانمند و بررسی استعدادها قدردانی و تشکر نمود.

از سوی دیگر، عبدالروف احمدی، سخنگوی قوماندانی زون انصار گفت: "زنان نیمی از پیکر جامعه را تشکیل داده، و درجهت رشد تخصص و تعهد خویش، تلاش های زیادی را در چنین جامعه سنتی متقبل شده و مبارزه می نمایند".

در این نمایشگاه بانوان فعال حضور و اتحاد خویش را برای منسجم کردن اهداف شان اعلام کردند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر