کد خبر: ۶۳۲۲۲۰۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹

ساروی‌ها با لیگ برتر والیبال خداحافظی می‌کنند.


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ساری ،در دومین سال تیم داری ساروی‌ها در لیگ برتر والیبال و تنها پس از گذشت هفت هفته از رقابت‌های والیبال لیگ برتر تاکنون بازیکنان و کادر فنی سارویه هیچ دریافتی بابت قراردادشان نداشته اند و به امید روز‌های آینده و تحقق وعده‌های شورای اسلامی و شهرداری ساری هستند.

این وضعیت در حالی برای تیم لیگ برتری مازندران رقم خورده است که بر اساس اساسنامه فدراسیون والیبال، باشگاه‌ها موظفند تا پایان نیم فصل اول رقابت‌ها که تنها پنج هفته بیشتر به پایانش باقی نمانده حداقل ۸۰ درصد از دستمزد بازیکنان و کادر فنی خود را پرداخت کنند.

تیم سارویه از ۶ بازی رقابت‌های لیگ برتر تنها با کسب ۷ امتیاز در رده نهم جدول ۱۲ تیمی قرار دارد.

اکبری سرپرست باشگاه سارویه ساری با تائید وجود بحران مالی در این باشگاه، علت آن را تحقق نیافتن وعده‌های مسئولان شهری و همچنین بعضی از وعده‌های حمایتی مسئولان استانی اعلام کرد وگفت:این باشگاه برای رفتن به مسابقات خارج از استان هم با مشکل مالی مواجه است و تاکنون این بخش از هزینه‌ها را جیب خودش پرداخت کرده است.

وی گفت:کادر فنی و بازیکنان به جز ناچیز پاداشی که پس از برد در برابر کاله آمل دیگر نماینده مازندرانی در لیگ برتر دریافت کردند، هیچ دریافت مالی دیگری نداشتند.

اکبری افزود:اگر کمک وعده داده شده از سوی شورای شهر و شهرداری ساری به تیم سارویه در آینده نزدیک محقق نشود، چه بسا برای ادامه رقابت‌ها نیز بازیکنان و کادر فنی از ادامه فعالیت خودداری خواهند کرد.

ساروی‌ها در فصل قبل حتی با داشتن صاحب و مالک واقعی به نام سازمان عمران همواره با چالش مالی دست و پنجه نرم می‌کردند و علت صعود نکردن به پلی آف را مشکلات مالی می‌دانستند و حالا امسال با این اوضاع وخیم باید منتظر معجزه باشند.

مازندران ۲ تیم در رقابت‌های والیبال لیگ برتری دارد که کاله آمل با ۹ امتیاز در رده چهارم و سارویه با ۷ امتیاز در رده نهم قرار دارد.

انتهای پیام/ر

کلاف مشکلات مالی گریبانگیر تیم ساروی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر