کد خبر: ۶۳۵۰۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۱

از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تجلیل شد.

به گزارش گروه استان‎های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، در آیینی به مناسبت «هفته استانی پژوهش و فناوری» در سالن ابن سینای شهرکرد تجلیل شدند.

در این برنامه، در گروه علوم پایه پزشکی از هدایت الله شیرزاد، داریوش فاتحی، اسماعیل شریفی و در گروه علوم بالینی پزشکی از پروین صفوی، سید محمود میرحسینی و افسانه نادری تجلیل به عمل آمد.

همچنین از رضا مسعودی و معصومه دل‌آرام به عنوان پژوهشگران برتر دانشکده‌های پرستاری و مامایی و از الهه توسلی به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده بهداشت و پیراپزشکی و از زهرا لری گویینی به عنوان پژوشگر برگزیده جوان تقدیر گردید.

پژوهشگران برگزیده در گروه کارشناسی هم پیام قاسمی، مصطفی غلامی و پژوهشگران برگزیده در گروه دانشجویان مجید اسدی سامانی، سارا مغاره و صدرا انصاری پور بودند.

از محمدسعید جامی فروشانی به عنوان فناور برتر دوره و تینا جعفری به علت انتشار مقاله در مجلات ۱۰ درصد برتر دنیا هم در این مراسم تجلیل شد.

دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی استان چهارمحال و بختیاری در سال ۱۳۶۵ تأسیس شد و هم اکنون دارای ۶ دانشکده پزشکی، پیراپزشکی، بهداشت، فناوری‌های نوین، پرستاری و مامایی در شهرکرد و پرستاری در بروجن است.

همزمان در سراسر کشور، ۴ تا ۱۰ آذرماه جاری «هفته استانی پژوهش و فناوری»، ۲۵ آذر «روز پژوهش» و ۲۱ تا ۲۷ آذر به عنوان «هفته ملی پژوهش و فناوری» با شعار «پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیربنای تولید و اشتغال» نامگذاری شده است.

انتهای پیام/ش

پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تجلیل شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر