کد خبر: ۶۳۹۷۳۵۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۶

بازیکن تیم سپاهان گفت: مثل همیشه شهرآورد اصفهان کیفیت خوبی داشت و بازیکنان توپ‌ها را گل نمی‌کنند و از دست کادر فنی کاری بر نمی‌آید و همه بد بودیم.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مهدی شریفی پس از شکست تیمش برابر ذوب‌آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی مهم و سختی بود و اگر این بازی را می‌بردیم جایگاه خوبی پیدا می‌کردیم و روند رو به رشدی را طی می‌کردیم اما بدشانسی پشت بدشانسی برای سپاهان وجود دارد و چند موقعیت خوب داشتیم.

وی در خصوص گل نکردن توپ دقایق پایانی گفت: با سرعت حرکت می‌کردم و یک لحظه توپ را ندیدم و وقتی نزدیک من شد دیدمش اما بد زدم و شرمنده همه بازیکنان و هواداران شدم؛ توپ بیشتر در تصاحب ما بود و روی 2 اشتباه بازیکنان خودمان گل خوردیم و مشکل همه تیم است .

مهاجم سپاهان افزود: مثل همیشه شهرآورد اصفهان کیفیت خوبی داشت و بازیکنان توپ‌ها را گل نمی‌کنند و از دست کادر فنی کاری بر نمی‌آید و همه بد بودیم؛ شرمندگی فایده‌ای ندارد و امیدواریم بتوانیم در ادامه نتیجه بگیریم.

شریفی بیان داشت: هر روز در جدول پایین‌تر می‌آییم و باید فکر اساسی شود تا سپاهان به جایگاه اصلی خود بازگردد؛ در نیم‌فصل دوم تا این بازی 5 امتیاز گرفته بودیم و با این بازیکنان خوبی که داریم نتایج خوب و درخور هواداران نیست و تمام تلاش خود را برای بهتر شدن می‌کنیم.

 

انتهای پیام/م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر