کد خبر: ۶۳۹۹۶۵۸
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶

مسابقات لیگ برتر دارت برای نخستین بار در استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، محمد علی پهناور رئیس کمیته دارت استان اردبیل امروز افزود: نخستین دوره لیگ انفرادی استان اردبیل در سه سطح لیگ برتر، لیگ دسته یک و لیگ دسته دو  برگزار می‌شود که  علاقمندان مبتدی و حرفه‌ای دارای سن بالای 12 سال می‌توانند در لیگ‌های مختلف ثبت نام کنند.

وی گفت:  آقایان متقاضی تا تاریخ 30 دی ماه و بانوان نیز تا 25 بهمن ماه می‌توانند با مراجعه به ورزشگاه حسین رضازاده ثبت نام کنند.

رئیس کمیته دارت استان اردبیل با بیان این مطلب که شرایط ثبت نام غیر حضوری برای علاقمندان فراهم شده است، افزود: علاقمندان با ارسال عدد 5 به سامانه پیام کوتاه 5000232770 می‌توانند در لیگ «دارت» شرکت کنند.

پهناور تصریح کرد: افتتاحیه لیگ و برگزاری مسابقه ورودی برداران روز جمعه 6 بهمن ماه از ساعت 10 صبح و بانوان 4 اسفند ماه از ساعت 10 صبح آغاز می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های استعدادیابی و آموزشی دارت در اردبیل بیان کرد: آخرین دوره استعدادیابی و آموزشی رشته دارت با حضور علاقمندان این رشته در ورزشگاه جهان پهلوان حسین رضازاده برگزار شد که پیش از این دوره نیز، دوره استعدادیابی برای بانوان و آقایان در ماه‌های گذشته برگزار شده بود.

رئیس کمیته دارت استان اردبیل گفت: این دوره به همراه اعطای گواهینامه معتبر و رسمی پایان دوره همراه بود که شرکت‌کنندگان با این گواهینامه می‌توانند برای دوره‌های مربیگری و داوری نیز ثبت نام کنند؛ علاقه مندان برای حضور در دوره های آموزشی این کمیته می توانند از طریق کانال dartsardabil@ مراجعه کنند.

انتهای پیام/ع

ثبت نام برای لیگ دارت در ورزشگاه حسین رضازاده اردبیل

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی