کد خبر: ۶۴۰۴۶۶۲
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
استانداریزد؛

استاندار یزد گفت:اگر نتوانیم رونق را در عرصه اقتصادی برگردانیم در حقیقت بیشتر روی خواسته‌های دشمنان کمک کرده‌ایم.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛  محمود زمانی قمی استاندار یزد با تأکید بر ضرورت تلاش همه مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی کشورگفت: امروز 28دی ماه در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان یزد با اشاره به اینکه حل مشکلات حوزه گردشگری در یزد به نوع نگاه ما به این حوزه بازمی‌گرددگفت: در حوزه گردشگری سلایق گوناگونی وجود دارد؛ اگر خواستار این باشیم که کشورمان را به روی گردشگر بازکنیم باید در تغییر نگرش‌ها نسبت به این مهم رویکرد مناسب‌تری را به کار بگیریم.

 زمانی قمی بابیان اینکه تنها دغدغه ما رونق اقتصادی و حل مشکل بیکاری است، افزود: اگر نتوانیم رونق را در عرصه اقتصادی برگردانیم در حقیقت بیشتر روی خواسته‌های دشمنان کمک کرده‌ایم و به همین دلیل ما به دنبال راه‌حل‌های گوناگون هستیم تا معضل بیکاری را در استان ریشه‌کن کنیم.

استاندار یزد افزود: روش قیمت‌گذاری برای مواد اولیه صنایع پایین‌دستی پتروشیمی ظالمانه است که اگر همین رویه ادامه داشته باشد، کارخانه‌های تولید پلاستیک از حیات خود ساقط می‌شوند.

زمانی قمی با اشاره به‌ضرورت مستحکم‌تر در راستای رسیدگی به مشکلات استان یزدگفت: وظیفه همگی ما این است که در راستای رسیدگی به مشکلات استان یزد از تمام تلاش خود استفاده کنیم؛ همچنین با افکار عمومی نباید طوری عمل شود تا برای آن‌ها از طرف دولت تلقی وعده صورت گیرد چراکه دولت بخشی از کشور است.

وی گفت: باید مراقب باشیم که در افکار عمومی نباید وعده‌هایی داده شود که عملی شدن آن ممکن نباشد.

زمانی قمی بابیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از اول انقلاب تاکنون اقدامات ارزشمند بسیاری را در حوزه‌های مختلف انجام داده است، اضافه کرد: وظیفه بنده در استان یزد انتقال مشکلات استان یزد به دولت است؛ همچنین وظیفه بنده در استان یزد این است که تمام ظرفیت خود برای حل مشکلات استان یزد به کار بگیرم و از هیچ تلاشی فروگذار نکنم.

انتهای پیام/ی

ضرورت تلاش همه مسئولین برای حل مشکلات اقتصادی کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر