کد خبر: ۶۴۴۰۰۱۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۲۴۰ هزار نفر از شهروندان این استان از خدمات بیمه سلامت استفاده می‌کنند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، قدرت اخوان اکبری امروز در حاشیه بازدید از مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: این تعداد رقم قابل‌توجهی از پوشش بیمه سلامت در استان را نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: خدمات بیمه سلامت متوقف نشده و از آبان ماه به مراکز درمانی بخش دولتی انتقال یافته است بطوریکه شهروندان تحت پوشش می‌توانند به بیمارستان‌های دولتی مراجعه کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: بر اساس آخرین تصمیمات اخذ شده قرار است بیمه ایرانیان تعمیم یابد که بخشی از هزینه‌های بیمه توسط دولت تأمین خواهد شد.

اخوان اکبری با اشاره به نگاه ویژه بیمه ایرانیان به افراد کم برخوردار و مددجویان ابراز امیدواری کرد: به واسطه اجرای این طرح شهروندان اردبیلی نیز خدمات مطلوب‌تری از بیمه بهداشت و درمان دریافت کنند.

وی یادآور شد: روند پذیرش انواع بیمه در مراکز درمانی استان مطابق مقررات بوده و به عنوان مثال بیمه سلامت در تمامی مراکز درمانی دولتی مورد پذیرش است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان تأکید کرد: به دلیل مقررات تعریف شده خوشبختانه در این خصوص مشکلی وجود ندارد.

انتهای پیام/ع

خدمات بیمه سلامت در بیمارستانهای دولتی

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر