کد خبر: ۶۴۴۰۱۷۸
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴

رئیس انجمن از حمایت حقوق مصرف‌کنندگان خوزستان گفت: مصرف آب مردم خوزستان به دلیل معضل ریزگرد‌ها ۲ تا ۳ برابر بیشتر است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  علی‌محمد رحمانی‌زاده، رئیس انجمن از حمایت حقوق مصرف‌کنندگان خوزستان بیان داشت: انجمن حقوق مصرف‌کنندگان در 3 سطح کشوری، استانی و شهرستانی وجود دارد و در حال حاضر حدود 300 انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در سطح خوزستان تشکیل شده است، که در تمام شهرستان‌ها دارای هیات مدیره هستند.

وی قوانین این انجمن را همسو را منشور حقوق شهروندی دانست و با اعلام آمادگی این انجمن برای همکاری در جهت اجرای این منشور افزود: با توجه به فراهم بودن ساختارها می‌توان منشور حقوق شهروندی را از طریق انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اجرایی کرد.

رحمانی‌زاده خطاب به دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی بیان کرد: ظاهرا بنا است پس از عید نوروز سال 97، تعرفه قبوض آب و برق افزایش یابد. با توجه به معضل ریزگردها، مصرف آب در استان خوزستان 2 تا 3 برابر بیشتر است و بنابراین می‌خواهیم که در محاسبه قبوض آب و برق خوزستان، دوازده ماه سال به صورت گرمسیری لحاظ شود.

وی تصریح کرد: در این شرایط به دلیل کمبود پزشک متخصص ریه، گاهی مردم تا 6 ساعت در مطب‌ها باید منتظر بمانند و متأسفانه برخی از پتروشیمی‌ها نیز برای دفع پساب خود از دستگاه زباله‌سوز استفاده نمی‌کنند.

انتهای پیام/م

قبوض آب و برق خوزستان با تعرفه دوازده ماه گرمسیری محاسبه شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر