کد خبر: ۶۴۷۳۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۸

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اصفهان گفت: آتش‌سوزی در کارخانه یونولیت سازی سبب تولید گاز‌های سمی شد، این آتش‌سوزی با حضور ۱۰ ایستگاه آتش‌نشانی در مدت یک ساعت خاموش شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛آتشپاد بهزاد بزرگزاد مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اصفهان درباره آتش‌سوزی عظیم در کارخانه تولید یونولیت در شهرک صنعتی جی اصفهان اظهار داشت: این آتش‌سوزی بسیار گسترده بوده و گاز سمی تولید شده از سوختن یونولیت و پلی استایلن بسیار خطرناک در این عملیات خطر اطفای حریق را افزایش داده بود.

وی پیرامون این عملیات گفت: آتش‌نشانان از چهار طرف برای اطفای این حریق وارد عمل شدند و نگذاشتن این آتش‌سوزی به اطراف سرایت کند. در این عملیات از دستگاه کف و فوم برای خاموش کردن آتش استفاده شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اصفهان از حضور ۱۰ ایستگاه آتش‌نشانی در عملیات خاموش کردن آتش کارخانه یونولیت سازی خبر داد و افزود: ۱۲ خودرو سنگین و دو خودروی دستگاه تنفسی به محل آتش‌سوزی اعزام شدند، ۵۰ نفر آتش‌نشان و ده نفر مسئول در موقعیت مذکور حضور پیدا کردند.

بزرگزاد تصریح کرد: در ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه اعلام حریق شد و ایستگاه آتش‌نشانی شهرک در مدت سه دقیقه به محل آتش‌سوزی رسید و آتش‌نشانان ایستگاه دیگر شهری به دلیل دور از منطقه بودن ظرف مدت ۹ دقیقه در محل حاضر شدند.

وی اضافه کرد: این عملیات در حدود یک ساعت به طول انجامید و حریق بسیار گسترده، خطرناک، مسموم‌کننده و سمی، بدون آسیب جانی اطفا شده است.

انتهای پیام/پ

 

اتش سوزی در شهرک صنعتی اصفهان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر