کد خبر: ۶۵۳۵۷۶۳
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱

معاون طرح و توسعه بنادر و دریا نوردی آبادان گفت: بندر آبادان آمادگی توسعه گردشگری دریایی را دارد .

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛سکری معاون طرح و توسعه بنادر و دریانوردی آبادان در نشست مشترک بنادر و دریانوردی آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه بندر آبادان آمادگی  توسعه را دارد ، گفت :  با توجه به اولویت سازمان بنادر و دریانوردی ، که در زمینه هوشمند سازی بنادر است ، ما میتوانیم از ظرفیت های هیئت علمی این  دانشگاه بهره گیری کنیم.

وی علاوه بر توجه به امنیت سایبری در صنعت دریانوردی  به  بنادر هوشمند اشاره کرد و افزود : بنادر هوشمند در بحث روز سازمان قرار دارد و با توجه  به اینترنت اشیاء و تجهیزات دریایی و خشکی همچون کشنده های هوشمند ، از این تجهیزات در این بندر بهره گیری شود تا از حالت کنونی به سطح بالاتری ارتقا و به روز تر شود.

 معاون طرح و توسعه بنادر و دریا نوردی آبادان از تلاش برای توسعه گرشگری دریایی هم خبرداد.

وی افزود : با توجه به آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی آبادان ، میتوان با راه اندازی (اسپورت فیشینگ) یا همان ماهی گیری ورزشی را به دیگر بخش های گردشگری اضافه و این ظرفیت را ایجاد کرد.

سکری با بیان  اینکه  دانشگاه آزاد اسلامی از هیئت علمی خوبی  برخوردار است ،گفت : این دانشگاه امکاناتی از قبیل آمفی تئاتر، سالن ورزشی ، کتابخانه ، مرکز مشاوره تجهیزات آزمایشگاهی ، و مرکز تحقیقات علوم و فنون دریایی را معرفی و برای توسعه همکاری اعلام آمادگی کرد.  

معاون طرح و توسعه بنادر و دریا نوردی آبادان افزود : تسهیل در امر دسترسی کارکنان بنادرآبادان و بهره مندی از این قبیل امکانات یکی از اهداف و دغدغه مهم این مدیریت است که با سعی بر تحقق آن پیش می‌رود.

انتهای پیام/د

توسعه گرشگری دریایی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر