کد خبر: ۶۵۳۶۰۳۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
جانشین فرماندهی انتظامی قم خبر داد؛

جانشین فرماندهی انتظامی قم از اجرای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز به ویژه در هسته مرکزی و حاشیه شهر خبر داد.

نقاط جرم خیز قم پاکسازی می شودبه گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛درویشی،جانشین فرماندهی انتظامی قم با اشاره به اجرای طرح پاکسازی نقاط جرم خیز قم به ویژه  در هسته مرکزی و حاشیه شهر اظهار کرد: در اجرای طرح‌ها و اقدامات عملیاتی مستمر و شبانه روزی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان، در ۴۸ ساعت گذشته، سه نفر از اراذل و اوباشی که با اقدامات شرورانه خود اقدام به رعب وحشت در بخش‌هایی از مناطق استان قم می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: حدود ۹ نفر از دستگیری شدگان نیز مربوط به فروشندگان خرد و توزیع کنندگان مواد مخدر بودند، برخی از این اراذل اوباش نیز دارای سوابق متعدد و مکرر کیفری بوده و تعدادی نیز ۱۲ فقره تخریب خودرو مرتکب شده و تعدادی دیگر در پارک‌ها اقدام به درگیری‌ها و نزاع دسته جمعی و برای مردم سلب آرامش و امنیت کرده بودند که با تلاش مستمر و شبانه روزی ماموران همه آنها دستگیر شدند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: در حوزه مواد مخدر نیز بیش از ۵۰ نفر از معتادان متجاهر و در حوزه سارقان بیش از ۱۲ نفر دستگیر شدند که این سارقان در حوزه سرقت قطعات خودرو، اماکن، سرقت به عنف و کیف‌ قاپی فعالیت داشتند.

وی با اشاره به دستگیری 70 نفر در این طرح بیان کرد: پرونده متهمان تشکیل و برای انجام مراحل قانونی مناسب روانه زندان شدند.

درویشی تاکید کرد: پلیس قم این طرح‌ها را به صورت مستمر در بخش‌های مختلف شهر مقدس قم، دنبال می‌کند و به هیچ عنوان اجازه نخواهد داد اراذل و اوباش و کسانی که شرارت می‌کنند، به فعالیت‌های مجرمانه خود ادامه دهند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم تصریح کرد: مبارزه و برخورد جدی با توزیع کنندگان مواد مخدر را با جدیت دنبال کرده و تلاش خواهیم کرد امنیت قابل قبولی را برای مردم به ویژه در ماه مبارک رمضان رقم بزنیم و از طرف دیگر امنیت روانی مجرمان را به شدت کاهش دهیم و از تکرار جرم آنها در این ایام پیشگیری کنیم.

انتهای پیام/ش

اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز در قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر