کد خبر: ۶۵۶۳۸۴۹
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
سرپرست میراث فرهنگی اردبیل؛

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: این اداره کل آماده راه اندازی بازارچه صنایع دستی در ورودی شهر نمین است.

نادر فلاحی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، تصریح کرد: در صورتی که زمینی از سوی فرمانداری به این مهم اختصاص یابد، آماده راه اندازی بازارچه هستیم.

وی افزود: شهرستان نمین یکی از قطب های تولید صنایع دستی استان اردبیل بوده تا جایی که گلیم عنبران نشان ملی جغرافیایی را دریافت کرده و این مهم بیانگر قدمت تاریخی و کیفیت و زیبایی تولیدات صنایع دستی این شهرستان است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تاکید کرد: با راه اندازی بازارچه صنایع دستی می توان بخشی از این قابلیت را در معرض دید مسافران و گردشگران قرار داد.

فلاحی با تاکید به ضرورت مشارکت بخش خصوصی و انجمن میراث فرهنگی در اجرای این ایده ادامه داد: با توجه به اینکه نمین دروازه ورود مسافران به مرکز استان است، از تمامی برنامه های توسعه محور گردشگری استقبال می شود.

وی با بیان اینکه توسعه تاسیسات گردشگری این شهرستان مورد حمایت است، اضافه کرد: در راستای توسعه تاسیسات آماده حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی هستیم.

فلاحی متذکر شد: در حفاظت و صیانت از میراث فرهنگی نیز انتظار داریم تشکل های مردم نهاد و بخش خصوصی یاری گر ما باشند.

انتهای پیام/ح

نمین یکی از قطب های تولید صنایع دستی استان اردبیل است

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر