کد خبر: ۶۵۸۵۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۵

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: باشگاه‌های پرسپولیس، سایپا و تراکتورسازی باید مدارک مستند خود را در مورد ترابی تحویل بدهند.

وثوق احمدی: باشگاه ها باید مدارک خود را درباره مهدی ترابی تحویل بدهندروزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛درباره اظهارات سرپرست باشگاه تراکتورسازی مبنی بر قرارداد داشتن با مهدی ترابی اظهار کرد: نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ارسال کردیم که باشگاه‌های سایپا، تراکتورسازی و پرسپولیس همه مدارک مستند خود را درباره قرارداد بستن با مهدی ترابی ظرف یک هفته تحویل کمیته تعیین وضعیت بدهند تا مشاهده کنیم کدامیک از این باشگاه‌ها مقررات را رعایت کردند و چه باشگاهی دچار تخلف شده است.

او ادامه داد: تا زمانی که قرارداد‌های ۳ باشگاه را با مهدی ترابی مشاهده نکنیم به طور حتم نمی‌توانیم درباره ادعای طرفین دعوا اظهار نظر کنیم.

وثوق احمدی درباره اینکه باشگاه متخلف با محرومیت نقل و انتقالاتی مواجه می‌شود، گفت: اصلا مشخص نیست که تخلفی صورت گرفته یا نگرفته است بنابراین ما باید مدارک را ببینیم و بعد رای نهایی را صادر کنیم.

حداقل بستن قرارداد با بازیکن یک فصل است

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره اینکه بازیکنان جدید پرسپولیس قرار است یک نیم فصل در تیمی دیگر بازی کنند و عقد قرارداد ۶ ماهه درست است یا نه! بیان کرد: در یکی از بند‌های آئین نامه نقل و انتقالات ذکر شده است که حداقل بستن قرارداد با بازیکن یک فصل است. به هر حال باید ببینیم این قرارداد‌ها به چه صورتی بسته شده است و شیری و ترابی می‌توانند یک نیم فصل برای تیم‌های پیکان و سایپا بازی کنند یا اجازه این کار را ندارند.

استقلال و پرسپولیس اجازه ثبت قرارداد‌های خود را ندارند

او درباره وضعیت باشگاه‌های بدهکار از جمله استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: در حال حاضر این ۲ باشگاه نمی‌توانند قراردادهایشان را ثبت کنند چرا که نمایندگان آن‌ها در موعد مقرر برای تعیین تکلیف بدهی‌های خود به کمیته تعیین وضعیت مراجعه نکردند.

بیشتر بخوانید:

خبیرى: ترابى را به صورت قانونى جذب کردیم

درویش: اگر تراکتورسازی با ترابی قرارداد بسته باشد کار غیر قانونی انجام داده است

انتهای پیام/ 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر