کد خبر: ۶۵۸۶۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹

در دیدار مهناز فتاحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان کرمانشاه و علیرضا تخت شاهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بر گسترش تعاملات فرهنگی و اجرای برنامه های مشارکتی بحث و تبادل نظر شد.

دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کرمانشاه و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استانعلیرضا تخت شاهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه گفت : کانون در اجرای برنامه های فرهنگی بسیار تاثیرگذار است و به برنامه های کانون اعتقاد دارم.
وی افزود: آماده اجرای برنامه های مشارکتی هستیم و تقاضای بنده این است این امر [ همکاری با کانون پرورش فکری] هرچه زودتر اتفاق بیفتد.
تخت شاهی گفت : آماده برگزاری جشنواره مشترک با کانون پرورش فکری هستیم و هزینه کرد در بخش فرهنگی، سرمایه گذاری است و هزینه نیست.
مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه  با ابراز خشنودی از نگاه فرهنگی مدیرعامل آب و فاضلاب استان، گفت: هرچه کار فرهنگی برای آموزش مراقبت از آب و مصرف بهینه آن برای کودکان و نوجوانان انجام شود کم است.
وی گفت: با تعاملات خوبی که با اداره کل آب استان و حمایت های مدیرعامل محترم این سازمان خواهیم داشت، امیدواریم بتوانیم برنامه های تاثیرگذاری را انجام دهیم.
فتاحی افزود : بحران آب مربوط به امروز و دیروز نیست و باید همیشه توجه داشته باشیم و ویژه تر به آن نگاه کنیم.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

کانون در اجرای برنامه های فرهنگی بسیار تاثیرگذار است

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر