کد خبر: ۶۵۹۹۳۰۵
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج خبر داد:

معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج گفت: در راستای ترغیب و تشویق شهروندان به فراگرفتن رشته‌های هنری، شهرداری اقدام به آموزش رایگان هنر‌های تجسمی در پارک‌های سطح شهر می‌کند.

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج با اشاره به برنامه ترغیب شهروندان به هنر‌های تجسمی، اظهار کرد: در راستای ترغیب و تشویق شهروندان به فرا گرفتن رشته‌های هنری و پر کردن اوقات فراغت در ایام تابستان شهرداری و شورای اسلامی شهر سنندج با همکاری موسسه نژیاروان اقدام به آموزش رایگان هنر‌های تجسمی می‌کند.
وی افزود: از امروز در پارک سپیدار هنر‌های تجسمی برای عموم شهروندان آموزش داده می‌شود.
سرکوت نجفی با بیان چرخشی بودن این برنامه در پارک‌ها تصریح کرد: این برنامه فرهنگی و هنری بصورت چرخشی در پارک‌های سطح شهر برگزار می‌شود وآموزش برای عموم شهروندان آزاد است.
وی از آغاز اجرای این طرح فرهنگی و هنری درپارک سپیدار خبر داد وخاطرنشان کرد: تا ۲۸ تیر ماه سال جاری و از ساعت ۱۷:۳۰ لغایت ۲۰:۳۰ در این پارک رشته‌های هنری توسط اساتید برجسته آموزش داده خواهد شد.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی شهرداری سنندج در خصوص رشته‌های این برنامه عنوان کرد: در این برنامه فرهنگی رشته‌های نقاشی، سیاه قلم، عکاسی، نقش برجسته، خوشنویسی، ویترای، سوخت نگاری چوب و منبت کاری آموزش داده می‌شود.
وی در پایان یادآورشد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته این برنامه فرهنگی و هنری در دیگر پارک‌های سطح شهر و نواحی منفصل شهری اجرا می‌شود.
انتهای پیام/م

آموزش هنر‌های تجسمی درسنندج

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر