کد خبر: ۶۶۲۸۲۹۵
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰

برترین‌های ووشوی بانوان قم در ۳ رده سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان معرفی شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز قم؛ مسابقه ووشو انتخابی بانوان استان قم در بخش ساندا برگزار شد و دختران ووشوکار قمی در رده‌های سنی مختلف و اوزان متفاوت با هم رقابت کردند و برترین‌های هر رده سنی و هر وزن مشخص شدند.

در این مسابقات که شامگاه جمعه در خانه ووشو استان قم برگزار شد در رده سنی نوجوانان در وزن منهای ۳۹ کیلو حدیث مقیمی اول شد و زهرا صادقی به مقام دوم رسید و در منهای ۴۵ کیلو کوثر احمدی و سمانه طالبی اول و دوم شدند و در منهای ۴۸ کیلو ریحانه سلمان‌پور عنوان اول را به دست آورد.

در دسته منهای ۶۵ کیلو سمیه اسماعیل زاده بالاتر از زینب عباسی اول شد و در منهای ۷۰ کیلو پروانه صادقی با شکست سمیرا کلهر پور به مقام نخست رسید و عنوان برتر دسته منهای ۷۵ کیلو به الهام رضایی رسید.

در وزن منهای ۵۲ کیلو زهرا عامری به مقام نخست رسید و فاطمه محمدیان دوم شد و در منهای ۵۶ کیلو زهرا عباسی به مقام اول دست یافت و فاطمه سادات موسوی در رده بعدی ایستاد و در منهای ۶۰ کیلو، سحر زارعی سینا و زهرا نانکلی عناوین برتر را از آن خود کردند.

در بخش جوانان، در منهای ۴۸ کیلو کوثر حسینی اول و زینب مقیمی دوم شدند و در منهای ۵۲ کیلو یلدا صمدی و فاطمه سلگی عناوین برتر را کسب کردند و در رده سنی بزرگسالان در منهای ۴۸ کیلو سمانه محمدی به مقام اول رسید و نجمه رضایی دوم شد.

انتهای پیام/ح

برترین‌های ووشوی بانوان قم معرفی شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر