کد خبر: ۶۶۲۹۰۵۰
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴

عضو شورای روستای خرانق گفت:متاسفانه به مشکلات روستای خرانق توجهی نمی‌شود و یکی از مشکلات اصلی این روستا مشکل آب است.

قاسمی عضو شورای اسلامی روستای خرانق در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد با اشاره به مشکلات گردشگری و میراث فرهنگی این روستا گفت: متاسفانه در کشور به ظرفیت‌های گردشگری روستا توجه نمی‌شود و قلعه خرانق دارای مالکیت شخصی است که امیدواریم مسئولان با خرید این قلعه و بازسازی آن به صنعت گردشگری این روستا کمک کنند.

قاسمی افزود:متاسفانه روستای خرانق برای مردم کشورآشنا نیست که با به کارگیری تصمیمات درست و با در نظر گرفتن سود و زیان مردم روستا باید این بازسازی انجام شود.

عضو شورای شهر روستای خرانق خاطرنشان کرد: مشکل آب روستای خرانق همچنان پا بر جا است و مردم خرانق از بی کیفیت‌ترین آب منطقه استفاده می‌کنند.

قاسمی افزود: انتقال گاز به روستای خرانق از دیرباز آرزوی مردم بوده است، که هر بار به بهانه‌ای تکمیل این پروژه به تعویق افتاده است مسئولین باید به گازرسانی این روستا به عنوان عامل توسعه روستایی توجه کنند.

عضو شورای اسلامی این روستا تصریح کرد: قنات این روستا تخریب شده که با اختصاص مبلغ یک میلیارد ریال می‌توان این قنات را بازسازی کرد و مشکل آب روستا را برای همیشه حل کرد.

وی گفت: با توجه به بازسازی مسیر یزد-طبس که از طرح‌های سفر رهبر معظم انقلاب به یزد بوده باید به عنوان مسیر زائران مشهد به آن نگاه کرد و برای اتمام این مسیر اعتباری قرار داده شود.

انتهای پیام/ ا

یکی از مشکلات اصلی خرانق مشکل آب است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر