کد خبر: ۶۶۵۹۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵

تیم ملی بدمینتون کشورمان در رده سنی زیر ۱۵ و ۱۷ سال شب گذشته در مرحله گروهی قسمت یک نفره پسران و دختران این رقابت‌ها با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

صعود ملی پوشان بدمینتون کشورمان به مرحله یک چهارم نهایی غرب آسیابه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم ملی بدمینتون کشورمان در رده سنی زیر 15 و 17 سال در مسابقات قهرمانی غرب آسیا در قسمت یک نفره و در  رده سنی زیر ۱۵ سال پسران و در مرحله گروهی این مسابقات محمد زرچی به مصاف بدمینتون بازان لبنان و عراق رفت و توانست حریفان خود را با نتیجه مشابه ۲ بر صفر شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود .

علی حیاتی دیگر ملی پوش بدمینتون رده سنی زیر ۱۵ سال کشورمان و در مرحله گروهی به دیدار بدمینتون بازان لبنان و فلسطین رفت و آنان را با نتیجه مشابه ۲ بر صفر شکست داد و راهی دیدار مرحله یک چهارم نهایی قسمت یک نفره گردید.

همچنین در دیدار مرحله گروهی زیر ۱۷ سال پسران ، رضا ربابی توانست بدمینتون بازان لبنان و عراق را با نتیجه مشابه ۲ بر صفر شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای یک نفره شود .

همچنین نیما رستم پور در مسابقات گروهی قسمت یک نفره رده سنی زیر ۱۷ سال توانست بدمینتون بازان لبنان و عراق را با نتیجه مشابه ۲ بر صفر شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی قسمت یک نفره راه بابد .

در بخش دختران هم، فاطمه بابایی در رقابت های گروهی رده سنی زیر ۱۵ سال یک نفره توانست حریفانی از کشورهای لبنان و عراق را با نتیجه مشابه ۲ بر صفر شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی گردد .

همچنین فاطمه مونس خواه دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان در مسابقات گروه یک نفره رده سنی زیر ۱۷ سال توانست بدمینتون بازان کشورهای اردن و لبنان را با نتیجه مشابه ۲ بر صفر شکست دهد به مرحله یک چهارم نهایی راه یابد .

کیمیا آزادواری دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان در رده سنی زیر ۱۷ سال دختران و در مرحله گروهی در مصاف با بدمینتون بازان دختران کشورهای سوریه و لبنان با نتیجه مشابه ۲ بر صفر به پیروزی رسید و راهی دیدار مرحله نیمه نهایی رده سنی زیر ۱۷ سال شد .

همچنین یگانه تفرشی دیگر ملی پوش بدمینتون رده سنی زیر ۱۷ سال کشورمان در دیدار مرحله گروهی یک نفره بانوان در مصاف با بدمینتون بازان کشورهای عراق و لبنان با نتیجه مشابه ۲ بر صفر به برتری دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی گردید.

لازم به ذکر است که حضور آنتون رییس بدمینتون آسیا و کیم دبیرکل بدمینتون آسیا نشان از اهمیت این مسابقات در سطح نوجوانان و جوانان غرب آسیا دارد.

مسابقات بدمینتون قهرمانی غرب آسیا رده های سنی زیر 15 و 17 سال در روزهای شانزدهم لغایت هجدهم شهریور ماه در سالن بدمینتون شهر بیروت با حضور بدمینتون بازان کشورهای غرب آسیا برگزار می شود.


بیشتر بخوانید:

مربی تیم ملی بدمینتون کشورمان: از عملکرد ملی پوشان در بازی‌های آسیایی راضی هستم 

عملکرد تیم بدمینتون در بازی‌های آسیایی جاکارتا 

پوریا: آقایی انتظارات جامعه بدمینتون را برآورده کرد


انتهای پیام/

برتری ملی پوشان بدمینتون در مسابقات غرب آسیا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر