کد خبر: ۶۶۹۹۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰

بی احتیاطی راننده یک خودروی شاسی بلند حین بنزین زدن موجب شد تا قسمتی از جایگاه پمپ بنزین غرق شعله های آتش شود.

بی احتیاطی راننده پمپ بنزین را به آتش کشید! + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لزوم دقت و هوشیاری کامل رانندگان را در هنگام حضور در جایگاه های پمپ بنزین یادآور می شود. این ویدئو نشان می دهد که کوچکترین بی احتیاطی می تواند جان رانندگان و پرسنل شاغل در پمپ بنزین را با خطر جدی روبرو کند.

در این ویدئو که توسط مرکز آتشنشانی منطقه هکنساک واقع در ایالت نیوجرسی منتشر شده است لحظه آتش گرفتن یک جایگاه پمپ بنزین را به تصویر کشیده می شود. در حالی که شیلنگ بنزین هنوز در داخل باک یک خودروی شاسی بلند قرار داشت و در حال انتقال بنزین به خودرو بود  در اثر خروج ناگهانی راننده از پمپ بنزین ناگهان آتش همه جا را فرا گرفت.

در این لحظه در اثر سقوط دستگاه محاسبه گر پمپ بنزین و اتصالی برق و خارج شدن شیلینگ از داخل باک خودرو و ریختن بنزین روی زمین ناگهان قسمتی از جایگاه غرق شعله های آتش شد. پس از بروز این حادثه یکی از پرسنل های پمپ بنزین بلافاصله با مشاهده این صحنه وارد عمل شد و با استفاده از کپسول اطفاء حریق اقدام به خاموش کردن آتش کرد. این حادثه روز چهارشنبه و در منطقه هنکساک ایالت نیوجرسی آمریکا رخ داد. این ویدئو که ابتدا در فیسبوک منتشر شده است تاکنون بیش از 3000 بیننده داشته است.

بنا به گزارش مرکز آتش نشانی محلی آمریکا در این حادثه به هیچ فردی آسیب وارد نشد. بنا به گزارش این مرکز تلاش پرسنل حاضر در جایگاه و قطع فوری جریان بنزین موجب اطفاء حریق پیش از تبدیل آن به یک فاجعه شد. پلیس محلی آمریکا تحقیقات در مورد این حادثه را آغاز کرده است. هنوز مشخص نیست آیا این راننده توسط پلیس دستگیر شده است یا خیر.

انتهای پیام/

لحظه آتش گرفتن پمپ بنزین در اثر اشتباه راننده

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر