کد خبر: ۶۷۵۴۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۸

معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: قیمت نان در استان کرمانشاه از یکم آذر ماه از ۱۱ تا ۲۷ درصد افزایش یافته است.

افزایش ۱۱ تا ۲۷ درصد ی قیمت نان در کرمانشاهبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ، مسعود بیگلری معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه  اظهار داشت: از سال 93 تا یکم آذر ماه امسال با وجود افزایش هزینه‌های نانوایی قیمت نان در استان کرمانشاه ثابت بود و براین اساس یک تیم کارشناسی تشکیل و با تحلیل قیمت نان تصمیم به افزایش قیمت نان گرفت.

وی با اشاره به اینکه قیمت انواع مختلف نان از یکم آذر ماه بین 11 تا 27 درصد افزایش یافته است، عنوان کرد: نان سنگک از 550 تومان به 750 تومان، نان سنتی و ماشینی از 160 تومان به 200 تومان، تافتون از 260 تومان به 330 تومان، بربری از 450 تومان به 500 و نان ماشینی از کیلویی 880 تومان به 1100 تومان افزایش یافته است.

وی بیان کرد: تا قبل از این افزایش قیمت نانوایی‌های آزادپز، آزاد بود اما بعد از این تصمیم قیمتی توسط کارگروه پایش آرد و نان برای آن‌ها مصوب شد برای نانوایان آزادپز، قیمت نان سنگک 1200 تومان، لواش سنتی و ماشینی 250 تومان، تافتون 400 تومان، بربری 400 تومان و ماشینی هر کیلو 1400 تومان تصویب شده است.

انتهای پیام/ز

قیمت نان در استان کرمانشاه  افزایش یافت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر