کد خبر: ۶۷۵۵۴۹۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸

برترین‌های مسابقات پرورش اندام قم در بخش لیفت با درخشش ورزشکاران باشگاه مسعود مشخص شدند.

به گزارشگروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از قم،مسابقات رشته لیفت استان قم به عنوان بخشی از رشته پروش اندام شامگاه جمعه به پایان رسید و علاقه‌مندان به این رشته توان جسمانی خود را زیر وزنه‌های سنگین رشته لیفت محک زدند.

در این مسابقات که در رده‌های سنی مختلف و به صورت تیمی برگزار شد در رده سنی نوجوانان باشگاه مسعود به مقام نخست رسید و باشگاه شب قهرمانان در رده دوم قرار گرفت و باشگاه ذبیح سوم شد ضمن این که علیرضا زنگی آبادی به عنوان قهرمان قهرمانان نوجوانان برگزیده شد.

در مسابقات رده سنی بزرگسالان، باشگاه مسعود سومین قهرمانی تیمی را نیز کسب کرد و موفق شد باز هم بالاتر از سایر باشگاه‌های پرورش اندام قم قرار گیرد و باشگاه افضل دوم شد و مقام سوم نیز به باشگاه ایران فیزیک رسید و حسین عباسی در این رده سنی قهرمان قهرمانان معرفی شد.

در رده سنی جوانان، باشگاه مسعود این بار نیز به مقام قهرمانی رسید و باشگاه زرین در جای دوم ایستاد و باشگاه یاران سوم شد و عنوان قهرمان قهرمانان لیفت رده سنی جوانان به محمد جواد روانگر رسید.

سرانجام در رده سنی پیشکسوتان، ورزشکاران باسابقه پرورش اندام، در لیفت با هم رقابت کردند که این بار باشگاه افضل مقام اول را کسب کرد و باشگاه‌های ایران فیزیک و سپهدار در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند و اکبر بخشی نیز عنوان قهرمان قهرمانان پیشکسوتان را به دست آورد.

انتهای پیام/ح

برترین‌های مسابقات پرورش اندام قم در بخش لیفت مشخص شدند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر