استفاده پلیس فرانسه از یگان هوایی برای بازداشت عامل تیراندازی استراسبورگ

پلیس فرانسه اعلام کرد بیش از ۳۵۰ تن از نیرو‌های امنیتی و سربازان ارتش با حمایت یگان‌های هوایی برای یافتن مظنون تیراندازی به بازار کریسمس در استراسبورگ بسیج شده‌اند.

­استفاده پلیس فرانسه از یگان هوایی برای بازداشت عامل تیراندازی استراسبورگبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، سی ان ان به نقل از پلیس فرانسه اعلام کرد بیش از سیصد و پنجاه تن از نیرو‌های امنیتی و سربازان ارتش با حمایت یگان‌های هوایی برای یافتن مظنون تیراندازی به بازار کریسمس در استراسبورگ بسیج شده اند.

محدودیت رفت و آمد در استراسبورگ در شرق فرانسه برداشته شده، اما نیرو‌های امنیتی از مردم خواسته اند جانب احتیاط را رعایت کنند.

لوران نونیز، معاون وزیر کشور فرانسه به رادیو اینتر این کشور گفت: مقامات نمی‌توانند تایید کنند که مظنون انگیزه‌های تروریستی داشته است.

شبکه تلویزیونی الحدث نیز گزارش داد دادستان فرانسه در کنفرانس خبری درباره این حمله گفت: تاکنون عامل تیراندازی در استراسبورگ یافت نشده است.

وی افزود: یک بمب و اسلحه به همراه مهمات را در منزل عامل تیراندازی یافتیم. چهار تن که با حمله استراسبورگ مرتبط بودند، بازداشت شدند.

این مقام فرانسوی همچنین اعلام کرد در گذشته، ۲۷ حکم قضایی در فرانسه و سوئیس علیه عامل تیراندازی صادر شده است.

شب گذشته بر اثر تیراندازی یک فرد ناشناس در بازار کریسمس شهر استراسبورگ فرانسه، دست‌کم ۲ نفر کشته و ۱۰ نفر زخمی شدند.

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار