کد خبر: ۶۷۸۸۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از راه اندازی کامل مرکز پیام و سیستم مکانیزه امداد ۱۹۴ استانی خبر داد.

هاشمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند،از راه اندازی کامل مرکز پیام و سیستم مکانیزه امداد ۱۹۴ استانی با هدف افزایش سرعت و کیفیت خدمات رسانی به مشترکین خبر داد.

وی با تأکید بر روند صعودی پاسخگویی فوری به درخواست‌های مردمی گفت: تمامی مشترکین استانی می‌توانند به صورت شبانه روزی با سامانه گویا و مکانیزه ۱۹۴ تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد امداد این شرکت در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و جوابگوی مطالبات مشترکین و رفع مشکل آنان باشند.

هاشمی از راه اندازی خط E۱  شماره ۱۹۴ و سیستم ضبط مکالمات و نیز راه اندازی سیستم ثبت حوادث به صورت مکانیزه در اتاق کنترل امداد مستقر در ستاد استان خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی افزود: نصب موقعیت یاب خودرو با قابلیت ارسال فرمان از اتاق امداد بر روی خودروها، ثبت ساعات مربوط به تماس مشترک، ارسال فرمان به خودروی امداد، دریافت پیام، رسیدن خودرو به محل و ثبت اقدامات انجام شده از سوی نفرات امدادگر و مشاهده آنلاین عملکرد صحیح ایستگاه‌های حیاتی استان از دیگر امکانات این سامانه است.

وی همچنین از تهیه گزارشات مختلف در خصوص تعداد تماس‌ها و خدمات صورت پذیرفته به عنوان مهمترین ویژگی‌های این سامانه هوشمند نام برد و گفت: این امکان موجب سرعت بخشیدن در خدمت رسانی و پاسخگویی دقیق در راستای تکریم ارباب رجوع و اعتماد مردم به خدمتگزاران خود می‌شود.

انتهای پیام/غ

سیستم مکانیزه امداد گاز مشترکین خراسان جنوبی راه اندازی شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر