کد خبر: ۶۷۹۳۱۹۶
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران عنوان کرد؛

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران بازگشت به مسیر انقلابی گری را راه حل مشکلات کشور دانست.

انقلابی گری راه حل مشکلاتبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ،  سردار نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران در جمع نماز گزاران مسجد امام خمینی قزوین گفت : ما تاکنون از داشته ها ، ابزار و منابعی که در اختیار داشته‌ایم استفاده نکرده‌ایم، اگر بازگردیم به مسیر انقلاب همه مشکلات‌مان حل خواهد شد.

سردار نقدی افزود : با توجه به مولفه های انرژی ، مواد اولیه ، نیروی انسانی ، علم و فن آوری و نقدینگی با مدیریت صحیح این مولفه‌ها از طریق فرمول انقلابی‌گری که مبتنی بر خودباوری، توکل و امید به جوانان و قطع امید از بیگانه است مانند گذشته می‌توان بر مشکلات اقتصادی فائق آمد.

سردار نقدی اضافه کرد: فرمان اداره اجرای کشور به دست مردم است بنابراین هرکجا بخواهیم می‌توانیم مشکلات را حل کنیم و بن‌بستی وجود ندارد.

معاون فرهنگی سپاه گفت : امروز مشکلات اقتصادی کشور در برابر مشکلاتی که کشور ما در طول این 4 دهه به خود دیده بسیار کوچک است.

سردار نقدی افزود : مشکلات از جایی آغاز شد که پایمان به مذاکرات باز شد اگر دولت رویکرد خود از امید به مذاکره را قطع کند و انقلابی‌گری را در پیش گیرد همه این مشکلات حل می‌شود.

وی افزود : روزی که دولت اراده کند و رویکرد خود را تغییر دهد به یک ماه نمی‌رسد که تاثیر آن را در زندگی خواهیم دید.

معاون فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد : پیشرفت های درخشان و معجزه آسایی که در طول 4 دهه انجام شده به واسطه عمل کردن به راهنمایی رهبری توسط مدیریت کشور است.

وی افزود : رهبری برای حل مشکلات اقتصادی کشور 10 سال پیش گفتند به مذاکرات خوش‌بین نباشید. ایشان گفتند مشکلات اقتصادی ما نه با توافق کشورهای دیگر بلکه فقط با اقتصاد مقاومتی حل ‌می‌شود و از آن جا که در این سال‌ها سراغ اقتصاد مقاومتی نرفتیم این مشکلات هم حل نشده است.

سردار نقدی در ادامه با بیان اینکه ملت ما همیشه مدیون شهدایی است که اگر چه استقلال و آزادی کشور ما را ندیدند اما برای آن تلاش و جانفشانی کردند افزود : کار بزرگی که شمار مردم کردید، رساندن انقلاب به 40 سالگی بود؛ شما ثابت کردید مصداق کلام امام‌ هستید که فرمود: مردم امروز از مردم حجاز صدر اسلام بالاترند.

وی گفت : بزرگی کار شما در این است که انقلاب را حفظ کردید زیرا حفظ انقلاب سخت‌تر از خود انقلاب است.

معاون فرهنگی سپاه تاکید کرد : از دوران پیامبر تا انقلاب مشروطه و تا انقلاب‌هایی موسوم به بهار عربی که در کشورهایی مثل مصر و لیبی رخ داد کمتر انقلابی مانند انقلاب ما به دهه چهارم خود رسیده است.

سردار نقدی گفت : ملت ایران در طول تاریخ چند هزار ساله خود همواره در برابر ظلم و ستم ایستادگی کرده است و دائم در حال قیام و انقلاب بوده اما به‌دلیل سرکوب شدید به سرانجام نرسیده است.

وی افزود : اما پس از قرن‌ها اختناق ملت بزرگ ایران در انقلاب اسلامی سال 57 توانست با شکست هیمنه دو هزار پانصد ساله شاهنشاهی و قدرت‌های شیطانی که طرفدار رژیم پهلوی بودند به عدالت و آزادی برسد.

وی تاکید کرد : در طول این 4 دهه نیز همان کشورهای امپریالیست تمام توان خود را در قالب جنگ نظامی، فرهنگی و اقتصادی به‌کار بردند تا ملت ما را به زانو درآورند اما نتوانستند و حالا ما در آستانه جشن چهل ساگی انقلاب هستیم.

سردار نقدی گفت : انقلاب اسلامی ایران در حالی به 40 سالگی خود می‌رسد که در اوج قدرت و پیشرفت است.

معاون فرهنگی سپاه گفت : ایران امروز در آزادی به عنوان یکی از ارکان انقلاب اسلامی، آزاد ترین کشورهای دنیاست در کشور ما همه آزادند تا نظر و عقیده خود را بیان کنند اما به کسانی که آزادی مفاسد اخلاقی را آزادی می‌دانند باید گفت آزادی واقعی مدنظر مردم ما آزادی اندیشه، بیان و عقیده است نه آزادی مفاسد.

سردار نقدی افزود : در رکن مردم‌سالاری انقلاب کشور ما مردم‌سالاترین کشور دنیاست در کجای دنیا در آزادی کامل و با مشارکت اکثریت جامعه مردم در انتخابات شرکت می‌کنند؟ در کشورهای مدعی دموکراسی و مردمی کمترین میزان مشارکت در انتخابات را دارند و از سوی دیگر عموما دو حزب اشرافی حاکم قدرت را هر چند سال یک‌بار بین خود تقسیم می‌کنند حالا این کشورهای می‌گویند که در ایران دموکراسی نیست.

وی اضافه کرد : مصداق مردم سالاری را می‌توان در عملکرد امام نسبت به منتخبان مردم دید آیا امام در ماجرای انتخاب بنی صدر نمی‌توانست با یک اشاره او را از قدرت کنار بزند؟ امام گفت والله من به بنی صدر رای ندادم اما به انتخاب مردم احترام گذاشت تا خود مردم هر چند اشتباه تجربه کنند و در سرنوشت سیاسی خود مشارکت داشته باشند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه افزود : در ابتدای انقلاب می‌گفتند ولایت فقیه دیکتاتوری است اما امام در پاسخ به آن‌ها گفتند که ولایت فقیه ضد دکتاتوری است و حالا بعد از گذشت 40 سال از انقلاب ما ضددیکتاور بودن ولی فقیه را به عینه تجربه کردیم مصداق آن جاست که رهبری پشت انتخاب مردم در ادورا مختلف انتخابات ایستاد.

سردار نقدی گفت : ولی فقیه از قدرت خود در جهت منافع کشور و مردم استفاده می‌کند رهبری قدرت بسیج همه جوانان را دارد اما ذره‌ای از این نفوذ جز در راه آرمان‌های انقلاب، امام و حمایت از مردم به کار نبرده است.

وی افزود : زمانی که عده‌ای خواستند انتخابات سال 88 را ابطال کنند رهبری در مقابل آن افراد ایستاد

سردار نقدی تاکیدکرد : رهبر معظم انقلاب در این 4 دهه نه تنها ثابت کرده است که ولایت فقیه نه دیکتاتوری بلکه ستون اصلی آزادی خواهی و مردم سالاری است.

انتهای پیام/س

سفر سردار نقدی به قزوین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر