کد خبر: ۶۷۹۵۴۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت:

سرهنگ علیزاده از دستگیری جاعلی خبر داد که با ضرب سکه‌های تقلبی و فروش آن در بازار سکه، از ۷۰ شهروند مبلغی معادل ۲۵۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود.

ضارب سکه‌های تقلبی با بیش از ۷۰ نفر شاکی دستگیر شدبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حمدالله علیزاده رییس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: با شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری در قالب فروش سکه‌های تقلبی موضوع در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفت و تحقیقات پیرامون این فرد که "سعید" نام داشت آغاز شد.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که سکه‌های مذکور تقلبی و از جنس "برنج" است و فرد کلاهبردار، این سکه‌ها را با نام یکی از شرکت‌های معتبر ضرب و به فروش رسانده است.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته ضارب این سکه‌های تقلبی و محل سکونتش شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی متهم در دوازدهمین روز از آبان ماه امسال در محل سکونتش واقع در اسلامشهر دستگیر و برای انجام تحقیقات به پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد.

سرهنگ علیزاده، تصریح کرد: متهم در تحقیقات انجام شده با اشاره به اینکه بیش از ۷۰ عدد سکه تقلبی ضرب و به قیمت روز در بازار تهران به برخی صرافی‌ها و همچنین به مردم به فروش رسانده است در اعترافات خود عنوان داشته است که دستگاه ضرب سکه جعلی را از محدوده "خلازیر" خریداری و مدتی بعد نیز در همان محله فروخته است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به اینکه تاکنون نزدیک به ۷۰ تن از مال باختگان از این متهم، شکایت کرده و وی در حال حاضر با حکم قاضی شعبه بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۹ تهران، برای سپری کردن دوران محکومیت خود در زندان به سر می‌برد، خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز که به این شکل از آن‌ها کلاهبرداری شده است می‌توانند برای اعلام شکایت به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر