کد خبر: ۶۷۹۵۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۲

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه گفت: برخی تیم‌های خارجی به خاطر تعطیلات کریسمس، فعلا تصمیمی برای حضور در جام تختی نگرفته‌اند، اما شرکت ۱۲ کشور در این رویداد قطعی است.

حضور کشتی‌گیران خارجی در جام تختیبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،  محمدحسین محبی رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه در خصوص حضور کشتی‌گیران خارجی در جام تختی، اظهار داشت: فدراسیون در حال رایزنی با برخی کشور‌های صاحب سبک کشتی در جهان همانند روسیه است تا در این رویداد مهم و بین‌المللی شرکت کنند.

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه با بیان اینکه تا چند روز آینده اسامی تیم‌های خارجی در جام تختی مشخص خواهد شد، گفت: برخی تیم‌های خارجی به خاطر تعطیلات کریسمس، فعلا تصمیمی برای حضور در جام تختی نگرفته‌اند، اما شرکت ۱۲ کشور در این رویداد قطعی است.

وی از جام تختی به‌عنوان یک تورنمنت معتبر و بین‌المللی یاد کرد و افزود: تیم کرمانشاه در جام تختی حضور ندارد.

محبی اضافه کرد: صلاح نیست که تیم کرمانشاه به صورت جداگانه در جام تختی شرکت کند، چون پنج نفر از کشتی‌گیران خوب استان در قالب تیم ملی در این مسابقات، روی تشک می‌روند.

رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه مردم و هواداران کرمانشاهی تحمل شکست کشتی‌گیران استان را ندارند، گفت: اگر تیم کرمانشاه در جام تختی شرکت کند و نتیجه نگیرد سبب ناراحتی مردم و تماشاچیان کرمانشاهی حاضر در سالن خواهد شد، بنابراین ترجیح می‌دهیم که در این رویداد تیم ندهیم.

انتهای  پیام/ز

تیم کرمانشاه به صورت جداگانه در جام تختی شرکت  نمی کند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر