کد خبر: ۶۷۹۵۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، بر لزوم ساخت فیلم و سریال‌های فاخر در صدا و سیمای مرکز این استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، سید احمد میرعمادی،نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، بر لزوم ساخت فیلم و سریال‌های فاخر در صدا و سیمای مرکز این استان تاکید کرد.

آیت الله سید احمد میرعمادیاظهار داشت: یکی از عواملی که باید از سوی صدا و سیما مدنظر قرار گیرد سرعت در اطلاع رسانی است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به موضوع جذابیت در اجرای برنامه‌های صدا و سیما، عنوان کرد: همچنین محتوای برنامه‌های صدا و سیما باید با دقت پیگیری شود.

نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در ادامه با تاکید بر لزوم توجه به موضوع کیفیت در برنامه‌های صدا و سیما، بیان داشت: در این راستا باید اقدام به ساخت فیلم و سریال‌های فاخر در صدا و سیمای مرکز استان کرد.

آیت الله میرعمادی با اشاره به بخش خبری صدا و سیمای مرکز لرستان، ادامه داد: در این راستا دقت در گزینش سخنانی که دارای ارزش خبری هستند باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی فعالیت‌ها و طرح های در حال اجرا در سطح استان از سوی صدا و سیمای مرکز لرستان، تصریح کرد: باید دستاورد و نتیجه این فعالیت‌ها و طرح ها به مردم اطلاع رسانی شود.

نماینده، ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد همچنین توجه به زبان و گویش‌های محلی را یکی از عوامل اثر گذاری برنامه‌های صدا و سیما عنوان کرد و گفت: استفاده از نیرو‌های هنرمند متعهد، توانمند، خلاق و نویسنده نیز باید در صدا و سیمای مرکز استان مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله میرعمادی همچنین با تاکید بر لزوم توجه به مسائل معیشتی نیرو‌های دستگاه‌های اجرایی از طریق تولید برنامه‌های مختلف در این زمینه از سوی صدا و سیمای لرستان، عنوان کرد: صدا و سیمای مرکز استان باید با برنامه‌های مختلف زبان گویای مردم باشد.

انتهای پیام/ب

 

فیلم و سریال‌های فاخر در صدا و سیما تولید شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر