کد خبر: ۶۷۹۶۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: در سال آینده ۳۰۰ کیلومتر از محور مواصلاتی استان لکه گیری و روکش آسفالت خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری نزدیک به ۱۱۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان با اعتباری بالغ بر ۳۷۲ هزار و ۷۷۰ میلیون ریال لکه گیری و روکش آسفالت شده‌اند.

ارسلان شکری با بیان اینکه بیشترین روکش آسفالت جاده‌ای استان در محور‌های مواصلاتی شهرستان ارومیه با نزدیک به ۳۹ کیلومتر بوده است، افزود: در شهرستان ارومیه راه‌های روستایی دارغالو، جانوسلو، گلمرز، الیاس‌آباد و محمودآباد به مبارک‌آباد، راه‌های اصلی ارومیه به اشنویه، محور ارومیه به تبریز و راه‌های فرعی چهارده شهید - راژان - زیوه و انهر - سه‌راهی چهارده شهید لکه گیری و روکش آسفالت شده‌اند.

شکری با اشاره به اینکه پس از ارومیه بیشترین میزان روکش آسفالت در سلماس با نزدیک ۱۴ کیلومتر بوده است، ادامه داد: شهرستان‌های ماکو، میاندوآب، سردشت، نقده، خوی، مهاباد، چایپاره، اشنویه و پیرانشهر نیز از دیگر شهر‌هایی بودند که امسال عملیات روکش آسفالت در برخی محور‌های آن انجام شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی با بیان اینکه در ۹ ماهه امسال از حدود ۱۱۰ کیلومتر لکه گیری و روکش آسفالت جاده‌های استان ۲۷ کیلومتر و ۷۰۰ متر آن مربوط به راه‌های روستایی بوده است، عنوان کرد: همچنین از این میزان یک کیلومتر و ۷۰۰ متر مربوط به آزاد راه‌ها، ۱۳ کیلومتر و ۱۳۵ متر مربوط به بزرگراه‌ها و بقیه مربوط به راه‌های اصلی و فرعی آذربایجان‌غربی است.

این مقام مسئول در پایان با اعلام اینکه تمام تلاش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی فراهم نمودن جاده‌هایی مساعد و ایمن برای مسافران و رانندگان است، افزود: با برنامه ریزی‌های انجام شده در سال آینده نیز به ترتیب نیاز و الویت ۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی استان لکه گیری و روکش آسفالت خواهد شد.

انتهای پیام/ی

 

لکه گیری و روکش آسفالت ۳۰۰ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر