کد خبر: ۶۸۳۹۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

چاپ بیستم «پاپر» اثر محمد میرکیانی از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

پاپر به چاپ بیستم رسید

محمد میرکیانی نویسنده کودک و نوجوان، در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص چاپ مجدد کتابش گفت: کتابم با عنوان «پاپر» به چاپ بیستم رسیده است. شمارگان کتاب با انتشار چاپ بیستم آن به ۱۲۰ هزار نسخه رسید. چاپ بیستم کتاب در شمارگان ۵ هزار نسخه به بهای ۶ هزار تومان از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

وی افزود: «پاپر» اثری است که به موضوع آزادی و آزادگی می‌پردازد و برای کودکان سنین ۹ تا ۱۲ سال نوشته شده است. شخصیت اصلی داستان، «پاپر» در پشت‌بام یک خانه اسیر است. در ادامه داستان، بنابر یک اتفاق با یک کبوتر حرم آشنا می‌شود. از این زمان است که او در انتخاب میان آزادی و امنیت ظاهری به چالش دچار می‌شود.

گفتنی است در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «پاپر باز چرخید و معلق زد. صاحبش هی سوت می‌کشید و پاپر هم بازی‌ را که بلد بود، انجام می‌داد. چیزی نگذشت که سه – چهار تا کبوتر دیگر از روی بام پرکشیدند به هوای او، رفتند به آسمان. کبوترباز، با فرستادن آن کبوتر‌ها به آسمان، می‌خواست از هنرنمایی‌های پاپر مطمئن شود. می‌خواست بداند با بودن چند تا کبوتر با ارزش که توی چرخیدن و بازی حرف ندارند، باز هم او همان‌طور بازی می‌کند؟»

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر